Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Бердичів


Автостанція №1
Час Розклад Розклад
12:55 Бердичів Житомир Щоденно
13:05 Бердичів Житомир Щоденно
13:15 Київ №1 Кам. Подільський Щоденно
13:15 Бердичів Житомир Щоденно
13:20 Хмільник Малин Щоденно
13:25 Житомир Молочки ПТ, СБ, НД
13:25 Бердичів Житомир №2 Щоденно
13:35 >Київ №1 Косів Щоденно
13:40 Бердичів Житомир Щоденно
13:50 Бердичів Шпиченці ПТ, СБ, НД
13:55 Вінниця №1 Житомир Щоденно
14:00 Бердичів Житомир Щоденно
14:05 Житомир Дубрівка Щоденно
14:05 Київ №1 Хмільник Щоденно
14:05 Житомир Вінниця №1 Щоденно
14:10 Жмеринка Житомир Щоденно
14:20 Бердичів Житомир Щоденно
14:30 Луцьк Вінниця №1 Щоденно
14:40 Бердичів Житомир Щоденно
14:50 Житомир Ружин Щоденно
14:50 Ружин Житомир НД
14:50 Житомир Хмельницький Щоденно крім СР
14:55 Бердичів Житомир Щоденно
15:00 Житомир Тульчин Щоденно
15:00 Бердичів Київ №5 НД
15:00 Бердичів Житомир Щоденно
15:00 Бердичів Хмільник ПТ
15:05 Ружин Житомир Щоденно
15:05 Житомир Жмеринка Щоденно
15:15 Вінниця №1 Малин Щоденно
15:20 Бердичів Житомир Щоденно
15:25 Бердичів Житомир Щоденно
15:35 Бердичів Житомир Щоденно
15:50 Кам. Подільський Київ №1 Щоденно
16:05 Житомир Ружин ПТ, НД, ПН
16:05 Вінниця №1 Житомир Щоденно
16:10 Бердичів Житомир Щоденно
16:20 Малин Вінниця №1 Щоденно
16:30 Вінниця №1 Рівне Щоденно
16:40 Хмільник Київ №1 НД
16:45 Кам. Подільський Київ №1 Щоденно
16:45 Бердичів Житомир Щоденно
17:00 Косів Київ №1 Щоденно
17:00 Житомир Ружин Щоденно
17:05 Бердичів Житомир Щоденно
17:05 Житомир Беспечна Щоденно
17:10 Бердичів Житомир Щоденно
17:15 Вінниця №1 Н. Волинський Щоденно
17:15 Київ №1 Любар ПТ
17:20 Вінниця №1 Житомир ПТ, СБ, НД
17:20 Житомир Рогачи ПТ
17:30 Бердичів Хмільник Щоденно
17:30 Бердичів Житомир НД
17:30 Бердичів Київ №5 Щоденно крім НД
17:35 Бердичів Житомир Щоденно
17:35 Житомир Вінниця №1 Щоденно
17:55 Вінниця №1 Коростень Щоденно
18:00 Бердичів Вінниця №1 НД
18:10 Житомир Жмеринка Щоденно
18:15 Одеса Житомир Щоденно
18:30 Бердичів Вінниця №1 НД
18:30 Вінниця №1 Житомир Щоденно
18:35 Київ №1 Хмільник Щоденно
18:45 Бердичів Чуднів Щоденно
18:55 Житомир Вінниця №1 Щоденно
18:55 Житомир Залізний Порт Щоденно
19:10 Вінниця №1 Житомир Щоденно
19:15 Бердичів Житомир НД
19:15 Київ №1 Волочиськ Щоденно
19:35 Ружин Житомир Щоденно
19:35 Житомир Вінниця №1 ПТ, СБ, НД
20:38 Київ №1 Хмільник Щоденно
20:45 Вінниця №1 Житомир Щоденно
20:50 Житомир Вінниця №1 Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2