Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Могилев-Подільський


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
04:25 Могилев-Подільський Барнашівка ВТ, ЧТ, НД
04:40 Могилев-Подільський Новомикільськ ВТ, ЧТ
05:00 Могилев-Подільський Мервенці ВТ, ЧТ, НД
05:00 Могилев-Подільський Суботівка ВТ, ЧТ, СБ, НД
05:10 Могилев-Подільський Садківці ЧТ, НД
05:20 Могилев-Подільський Вінниця Щоденно
05:20 Могилев-Подільський Яруга Щоденно крім ПН та СР
05:30 Могилев-Подільський Сліди ВТ, ЧТ, СБ
05:30 Могилев-Подільський Нижчий Ольчедаїв Щоденно
05:30 Могилев-Подільський Серебрія Щоденно
05:30 Могилев-Подільський Чернівці Щоденно
05:35 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
05:40 Могилев-Подільський Садки ВТ, ЧТ, СБ, НД
05:50 Могилев-Подільський Жмеринка Щоденно
05:55 Могилев-Подільський Жмеринка Щоденно
06:00 Могилев-Подільський Сліди ПТ
06:00 Могилев-Подільський Мервенці ПТ
06:00 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
06:00 Могилев-Подільський Конева ПН, СР, ПТ, СБ
06:05 Могилев-Подільський Юрківці Щоденно крім СР та ПТ
06:10 Могилев-Подільський Хмельницький №2 Щоденно
06:10 Могилев-Подільський Бандишівка ВТ, ЧТ, НД
06:20 Могилев-Подільський Яришів Щоденно
06:20 Могилев-Подільський Борщевці Щоденно крім ПН
06:30 Могилев-Подільський Серебрія Щоденно
06:30 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
06:35 Могилев-Подільський Юрківці ВТ, ЧТ, СБ, НД
06:45 Могилев-Подільський Камянець-Подільський Щоденно
06:55 Могилев-Подільський Лядово ВТ, ЧТ, НД
07:00 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
07:10 Могилев-Подільський Бершадь Щоденно
07:20 Могилев-Подільський Ямпіль Щоденно
07:25 Могилев-Подільський Одеса Щоденно
07:25 Могилев-Подільський Юрківці Щоденно крім СР та ПТ
07:30 Могилев-Подільський Яришів Щоденно
07:40 Могилев-Подільський Серебрія Щоденно
07:50 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
08:00 Могилев-Подільський Київ Щоденно
08:15 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
08:30 Могилев-Подільський Юрківці ВТ, ЧТ, СБ, НД
08:35 Могилев-Подільський Жмеринка Щоденно
08:40 Могилев-Подільський Серебрія Щоденно
08:45 Могилев-Подільський Яришів Щоденно
08:50 Могилев-Подільський Бандишівка ВТ, ЧТ, СБ, НД
09:00 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
09:00 Могилев-Подільський Ямпіль Щоденно крім СР
09:00 Могилев-Подільський Шаргород Щоденно
09:35 Могилев-Подільський Жмеринка Щоденно
09:40 Могилев-Подільський Юрківці Щоденно
10:00 Могилев-Подільський Борівка Щоденно
10:10 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
10:10 Могилев-Подільський Яришів ВТ, ЧТ, СБ, НД
10:25 Могилев-Подільський Вапнярка Щоденно
10:30 Могилев-Подільський Юрківці ВТ, ЧТ, СБ, НД
10:40 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
10:45 Могилев-Подільський Володівці ВТ, ЧТ, НД
10:50 Могилев-Подільський Серебрія Щоденно
11:00 Могилев-Подільський Яруга ВТ, ЧТ
11:00 Могилев-Подільський Прага НД
11:10 Могилев-Подільський Мур.Курилівці ВТ, ЧТ, НД
11:20 Могилев-Подільський Івано-Франківськ Щоденно
11:20 Могилев-Подільський Яришів Щоденно
11:20 Могилев-Подільський Київ Щоденно
11:25 Могилев-Подільський Тульчин Щоденно
11:30 Могилев-Подільський Лядово ВТ, ЧТ, НД
11:40 Могилев-Подільський Борщевці Щоденно крім ПН
11:40 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
11:40 Могилев-Подільський Юрківці Щоденно
11:55 Могилев-Подільський Бар НД
12:00 Могилев-Подільський Суботівка СБ
12:00 Могилев-Подільський Нижчий Ольчедаїв ПН, СР, СБ
12:00 Могилев-Подільський Яруга СБ
12:00 Могилев-Подільський Жмеринка Щоденно
12:00 Могилев-Подільський Вінниця Щоденно
12:00 Могилев-Подільський Мервенці ВТ, ЧТ, НД
12:00 Могилев-Подільський Серебрія Щоденно
12:05 Могилев-Подільський Львів Щоденно
12:10 Могилев-Подільський Конева Щоденно
12:20 Могилев-Подільський Барнашівка ВТ, ЧТ, НД

Сторінки: 1, 2  Наступна