Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Могилев-Подільський


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
12:25 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
12:30 Могилев-Подільський Бандишівка ВТ, ЧТ, НД
12:30 Могилев-Подільський Новомикільськ ВТ, ЧТ
12:30 Могилев-Подільський Тропова Щоденно
12:40 Могилев-Подільський Юрківці ВТ, ЧТ, СБ, НД
12:45 Могилев-Подільський Вапнярка Щоденно
12:50 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
13:00 Могилев-Подільський Хмельницький Щоденно
13:00 Могилев-Подільський Яруга ПТ
13:00 Могилев-Подільський Яришів Щоденно
13:00 Могилев-Подільський Суботівка ВТ, ЧТ, НД
13:00 Могилев-Подільський Нижчий Ольчедаїв ВТ, ЧТ, НД
13:00 Могилев-Подільський Садківці ЧТ, НД
13:05 Могилев-Подільський Жмеринка Щоденно
13:10 Могилев-Подільський Сліди ВТ, ЧТ, СБ
13:20 Могилев-Подільський Ямпіль ВТ, ЧТ, НД
13:20 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
13:30 Могилев-Подільський Юрківці Щоденно
13:35 Могилев-Подільський Серебрія Щоденно
13:45 Могилев-Подільський Вінниця Щоденно крім СР
13:50 Могилев-Подільський Ямпіль Щоденно
14:25 Вапнярка Чернівці Щоденно
14:25 Могилев-Подільський Жмеринка Щоденно
14:30 Могилев-Подільський Серебрія Щоденно
14:30 Могилев-Подільський Вінниця Щоденно
14:55 Могилев-Подільський Юрківці Щоденно крім СР та ПТ
15:00 Могилев-Подільський Яришів Щоденно
15:05 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
15:30 Могилев-Подільський Чернівці Щоденно
15:30 Могилев-Подільський Мервенці ПТ
15:40 Могилев-Подільський Вінниця Щоденно крім СР
15:50 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
15:50 Могилев-Подільський Ямпіль Щоденно крім ПТ
16:00 Могилев-Подільський Нижчий Ольчедаїв ПТ
16:30 Могилев-Подільський Серебрія Щоденно
16:30 Могилев-Подільський Юрківці Щоденно
16:35 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
16:40 Могилев-Подільський Тропова ПТ
16:55 Могилев-Подільський Жмеринка Щоденно
17:00 Чернівці Дніпропетровськ Щоденно
17:30 Могилев-Подільський Яришів Щоденно крім СБ та НД
17:30 Могилев-Подільський Крижопіль Щоденно
17:35 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
17:45 Могилев-Подільський Серебрія Щоденно
18:20 Могилев-Подільський Жмеринка Щоденно
18:40 Могилев-Подільський Вінниця №2 Щоденно
19:20 Могилев-Подільський Київ ВТ, ЧТ, НД

Сторінки: Попередня  1, 2