Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Монастирище

Автостанція №1
Час Рейс Розклад
02:30 Монастирище Черкаси № 2 Щоденно крім СБ та НД
03:45 Монастирище Черкаси Щоденно крім СБ та НД
04:00 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
04:30 Монастирище Одеса Щоденно
04:30 Монастирище Київ 'півд' ПН, СБ
04:50 Монастирище Черкаси Щоденно
05:00 Монастирище Київ 'півд' Щоденно крім СР
05:25 Монастирище Тарасівка ПН, СР, ПТ
05:30 Монастирище Княжики ПН, СР, ПТ
05:45 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
05:45 Монастирище Новосілка ПН, СР, ПТ
05:45 Монастирище Умань Щоденно
06:00 Монастирище Теолин ПН, СР, ПТ
06:00 Монастирище Вінниця Щоденно крім НД
06:00 Монастирище Дубрівка Щоденно крім СБ
06:00 Монастирище Жашків Щоденно
06:00 Монастирище Черкаси Щоденно
06:10 Монастирище Степівка ПН, СР, ПТ
06:15 Монастирище Терлиця ПН, СР, ПТ
06:15 Монастирище Черкаси Щоденно
06:30 Монастирище Попудня Щоденно крім СБ та НД
06:35 Монастирище Умань Щоденно
06:45 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
07:00 Коритня Умань Щоденно
07:15 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
07:45 Івахни Черкаси Щоденно
08:00 Монастирище Вінниця Щоденно
08:00 Монастирище Умань Щоденно
08:05 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
08:10 Монастирище Монастирище Щоденно
08:30 Монастирище Черкаси Щоденно
09:00 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
10:00 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
10:30 Монастирище Умань Щоденно
11:00 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
11:00 Монастирище Вінниця НД
11:05 Умань Коритня Щоденно
11:20 Монастирище Коритня Щоденно
11:30 Монастирище Матвіїха ПН, СР, ПТ
11:40 Монастирище Жашків Щоденно крім ЧТ
11:45 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
11:45 Монастирище Новосілка ПН, СР, ПТ
11:50 Монастирище Умань Щоденно
12:30 Монастирище Попудня Щоденно крім СБ та НД
12:30 Монастирище Київ 'півд' ПТ, НД
12:45 Монастирище Умань Щоденно
13:00 Монастирище Жашків ЧТ
13:00 Монастирище Княжики ПН, СР, ПТ
13:00 Монастирище Терлиця ПТ
13:00 Монастирище Дубрівка ПТ
13:45 Монастирище Коритня Щоденно
13:45 Монастирище Тарасівка ПН, СР, ПТ
13:45 Монастирище Степівка ПН, СР, ПТ
13:45 Монастирище Умань Щоденно
13:45 Монастирище Теолин ПН, СР, ПТ
13:55 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
14:00 Монастирище Черкаси Щоденно
14:30 Монастирище Попудня Щоденно
14:40 Монастирище Київ 'півд' Щоденно крім СБ
15:10 Коритня Умань Щоденно
15:50 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
16:00 Монастирище Терлиця Щоденно
16:00 Монастирище Умань Щоденно
16:30 Білки Київ 'півд' Щоденно
17:00 Монастирище Умань Щоденно
18:00 Монастирище Попудня ПТ
18:00 Монастирище Київ 'півд' Щоденно
18:00 Монастирище Дубрівка ПТ