Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Новгород-Волинський


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:40 Ярунь Київ Щоденно
05:50 Новгород-Волинський Курчиця Щоденно
06:00 Новгород-Волинський Немильня Щоденно
06:00 Новгород-Волинський Абрамок СР, ПТ, НД
06:00 Новгород-Волинський Красилівка Щоденно
06:10 Новгород-Волинський Городниця Щоденно
06:10 Новгород-Волинський Житомир Щоденно
06:10 Новгород-Волинський Будище Щоденно
06:10 Новгород-Волинський Емільчино Щоденно
06:20 Новгород-Волинський Киянка Щоденно
06:30 Новгород-Волинський Поліянівка Щоденно
06:30 Новгород-Волинський Ярунь Щоденно
06:35 Рівне Радомишль Щоденно крім СР
06:40 Новгород-Волинський Баранівка Щоденно
06:40 Новгород-Волинський Михіївка Щоденно
06:50 Новгород-Волинський Київ №5 Щоденно
06:55 Новгород-Волинський Любар Щоденно
06:55 Новгород-Волинський Городниця Щоденно
06:55 Червона Воля Житомир Щоденно
07:00 Новгород-Волинський Горбаша Щоденно
07:05 Новгород-Волинський Овруч Щоденно
07:10 Житомир Яворівка Щоденно
07:15 Дубрівка Житомир Щоденно
07:20 Новгород-Волинський Київ №5 Щоденно
07:20 Новгород-Волинський Першотравенськ Щоденно
07:20 Новгород-Волинський Баранівка Щоденно
07:20 Новгород-Волинський Федорівка Щоденно
07:35 Одеса Рівне ПТ, СБ, НД
07:45 Новгород-Волинський Вінниця Щоденно
07:50 Новгород-Волинський Ярунь Щоденно
07:50 Коростень Баранівка Щоденно крім СБ
08:00 Рівне Хмельницький Щоденно
08:00 Олевськ Житомир Щоденно
08:10 Новгород-Волинський Київ №5 Щоденно
08:15 Новгород-Волинський Варварівка Щоденно
08:15 Новгород-Волинський Ярунь Щоденно
08:30 Велике Цвіля Житомир Щоденно
08:35 Житомир Ярунь Щоденно
08:40 Рокитне Житомир Щоденно
08:47 Рівне Вінниця Щоденно
08:50 Емільчино Київ Щоденно
09:00 Рівне Овруч ПН, ПТ, СБ, НД
09:05 Новгород-Волинський Житомир Щоденно
09:10 Рівне Шепетівка Щоденно
09:25 Городниця Київ №5 Щоденно
09:30 Новгород-Волинський Городниця Щоденно крім ВТ та ЧТ
09:30 Житомир Луцьк Щоденно
09:35 Яворівка Житомир Щоденно
09:45 Новгород-Волинський Баранівка Щоденно
09:50 Ярунь Житомир Щоденно
09:55 Дубно Київ Щоденно
10:00 Новгород-Волинський Полонне Щоденно
10:10 Миколаїв Брест ПН, ЧТ, СБ
10:10 Житомир Олевськ Щоденно
10:15 Рокитне Житомир Щоденно
10:20 Новгород-Волинський Ярунь Щоденно
10:30 Першотравенськ Житомир Щоденно
10:35 Малин Рівне ПН, СБ
10:35 Коростишів Рівне Щоденно крім ПН та СБ
10:45 Новгород-Волинський Киянка НД
10:45 Ярунь Овруч Щоденно
10:55 Новгород-Волинський Житомир Щоденно
10:55 Новгород-Волинський Камянець-Подільський Щоденно
11:15 Київ Дубно Щоденно
11:15 Новгород-Волинський Київ №5 Щоденно
11:20 Бориспіль Львів Щоденно
11:20 Новгород-Волинський Абрамок СР, ПТ, НД
11:20 Новгород-Волинський Городниця Щоденно
11:20 Новгород-Волинський Баранівка Щоденно
11:25 Луцьк Вінниця Щоденно
11:30 Новгород-Волинський Красилівка Щоденно
11:40 Пилиповичі Житомир Щоденно
11:40 Баранівка Коростень Щоденно крім СБ
11:55 Дубно Київ Щоденно
12:00 Новгород-Волинський Емільчино НД
12:00 Новгород-Волинський Житомир Щоденно
12:05 Новгород-Волинський Ярунь Щоденно
12:10 Новгород-Волинський Марьянівка Щоденно
12:10 Житомир Олевськ Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3  Наступна