Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Новгород-Волинський


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
12:20 Шепетівка Корець Щоденно
12:25 Вінниця Луцьк Щоденно
12:30 Новгород-Волинський Попільня Щоденно
12:30 Новгород-Волинський Городниця Щоденно
12:30 Новгород-Волинський В.Горбаша Щоденно
12:35 Новгород-Волинський Поліянівка Щоденно
12:35 Новгород-Волинський Михіївка НД
12:45 Камянка Житомир ПТ, НД
12:50 Житомир Мала Глумча Щоденно
12:55 Новгород-Волинський Немильня Щоденно
13:00 Мала Глумча Житомир ПТ, НД
13:15 Київ Червоноград Через день
13:15 Київ Дубно Через день
13:15 Новгород-Волинський Федорівка Щоденно
13:20 Житомир Яворівка Щоденно
13:30 Новгород-Волинський Житомир ПТ, НД
13:30 Новгород-Волинський Довбиш Щоденно
13:45 Новгород-Волинський Ярунь Щоденно
13:50 Червоноград Київ Через день
13:50 Дубно Київ Через день
14:00 Дубно Київ НД
14:00 Новгород-Волинський Варварівка Щоденно
14:00 Новгород-Волинський Будище Щоденно
14:00 Новгород-Волинський Баранівка Щоденно
14:00 Новгород-Волинський Киянка Щоденно
14:00 Новгород-Волинський Михіївка Щоденно крім НД
14:10 Житомир Олевськ Щоденно
14:15 Житомир Баранівка Щоденно
14:15 Київ Тернопіль ПТ, СБ, НД
14:20 Новгород-Волинський Городниця Щоденно
14:30 Київ Ярунь Щоденно
14:30 Новгород-Волинський Житомир ПТ, СБ, НД
14:40 Новгород-Волинський Київ №5 НД
14:45 Новгород-Волинський Житомир ПН, ВТ, СР, ЧТ
14:45 Нововолинськ Київ Щоденно
14:50 Київ Нововолинськ Щоденно
15:00 Новгород-Волинський Бердичів Щоденно
15:10 Яворівка Житомир Щоденно
15:15 Новгород-Волинський Федорівка Щоденно крім СБ та НД
15:20 Житомир Олевськ Щоденно
15:20 Новгород-Волинський Горбаша Щоденно
15:25 Новгород-Волинський Житомир ПТ, НД
15:25 Київ Львів Щоденно
15:30 Новгород-Волинський Баранівка Щоденно
15:30 Новгород-Волинський Коростень Щоденно
15:30 Рівне Шепетівка Щоденно
15:35 Новгород-Волинський Ярунь Щоденно
15:40 Львів Київ Щоденно
15:40 Радомишль Рівне Щоденно крім СР
16:05 Житомир Рокитне Щоденно
16:10 Хмельницький Рівне Щоденно
16:10 Коростень Баранівка Щоденно крім СБ
16:20 Житомир Червона Воля Щоденно
16:20 Баранівка Житомир Щоденно
16:20 Житомир Велике Цвіля Щоденно
16:30 Новгород-Волинський Баранівка Щоденно
16:35 Новгород-Волинський Київ Щоденно
16:40 Овруч Рівне ПН, ПТ, СБ, НД
16:50 Новгород-Волинський Киянка Щоденно
16:55 Нововолинськ Київ Щоденно
17:00 Новгород-Волинський Немильня Щоденно
17:00 Новгород-Волинський Полонне Щоденно
17:00 Київ Нововолинськ Щоденно
17:10 Новгород-Волинський Поліянівка Щоденно
17:15 Житомир Городниця Щоденно
17:15 Пилиповичі Житомир Щоденно
17:15 Олевськ Житомир Щоденно
17:30 Новгород-Волинський Емільчино ПТ, НД
17:30 Житомир Дубрівка Щоденно
17:30 Новгород-Волинський Федорівка Щоденно
17:35 Новгород-Волинський Ярунь Щоденно
17:35 Рівне Малин ПТ, НД
17:35 Рівне Коростишів ПН, ВТ, СР, ЧТ
17:45 Львів Бориспіль Щоденно
18:00 Новгород-Волинський Михіївка Щоденно
18:00 Житомир Ярунь Щоденно
18:00 Житомир Журжевичі Щоденно
18:00 Житомир Камянка ПТ, НД
18:00 Новгород-Волинський Будище ПТ

Сторінки: Попередня  1, 2, 3  Наступна