Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Новгород-Волинський


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
18:15 Олевськ Житомир Щоденно
18:20 Житомир Першотравенськ Щоденно
18:20 Новгород-Волинський В.Горбаша ПТ, НД
18:30 Житомир Рокитне Щоденно
18:40 Новгород-Волинський Киянка ПТ
18:45 Овруч Ярунь Щоденно
18:50 Житомир Емільчино НД
18:55 Новгород-Волинський Городниця Щоденно
19:05 Київ №5 Городниця Щоденно
19:20 Ярунь Житомир Щоденно
19:25 Луцьк Житомир Щоденно
19:35 Шепетівка Рівне Щоденно
19:35 Волочиськ Київ ЧТ, НД
19:40 Вінниця Рівне Щоденно
19:50 Київ Волочиськ ПН, ПТ
19:50 Баранівка Коростень Щоденно крім СБ
19:55 Олевськ Житомир Щоденно
20:10 Київ Емільчино Щоденно
20:15 Київ Дубно Щоденно
20:30 Новгород-Волинський Ярунь ПН, СР, ПТ
20:40 Київ Хуст Через день

Сторінки: Попередня  1, 2, 3