Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Новоайдар


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:15 Новоайдар Луганськ №2 Щоденно
05:55 Новоайдар Луганськ №2 Щоденно
06:35 Михайлюки Луганськ №2 Щоденно
06:39 Сватове Луганськ Щоденно крім СБ та НД
06:46 Білокуракіно Луганськ Щоденно
06:52 Рубіжне Марківка Щоденно
06:55 Луганськ Старобільськ Щоденно
06:55 Старобільськ Донецьк Щоденно
07:03 Луганськ Троїцьк Щоденно крім ВТ
07:07 Н.Дуванка Луганськ Щоденно крім НД
07:12 Тевяшеве Луганськ Щоденно
07:17 Райгородка Луганськ ПН
07:23 Коноплянівка Луганськ ПН
07:33 Луганськ Старобільськ Щоденно крім ЧТ
07:35 Білокуракіно Луганськ Щоденно крім НД
07:38 Троїцьк Луганськ Щоденно
07:40 Луганськ Білокуракіно Щоденно
07:42 Сєвєродонецьк Соснівка ПН, ПТ, СБ, НД
07:50 Луганськ Новопсков Щоденно
07:52 Троїцьк Луганськ Щоденно крім НД
08:00 Новоайдар Луганськ №2 Щоденно
08:14 Луганськ Троїцьк Щоденно
08:30 Старобільськ Рубіжне Щоденно
08:34 Камінка Луганськ Щоденно крім НД
08:35 Троїцьк Луганськ Щоденно
09:05 Сєвєродонецьк Таганріг Через день
09:11 Брянка Білолуцьк ПН, ПТ, СБ, НД
09:13 Коноплянівка Луганськ Щоденно крім ПН
09:28 Стаханів Старобільськ ПТ, СБ, НД
09:30 Старобільськ Луганськ Щоденно
10:05 Луганськ Старобільськ Щоденно крім ВТ та СР
10:05 Старобільськ Луганськ Щоденно крім ВТ
10:10 Новопсков Лисичанськ Щоденно крім СР
10:18 Троїцьк Луганськ Щоденно
10:25 Луганськ Харків Щоденно
10:40 Новоайдар Луганськ №2 Щоденно
10:45 Луганськ Тевяшеве Щоденно
10:52 Старобільськ Луганськ Щоденно крім ЧТ
11:10 Шарівка Луганськ ПН, СБ, НД
11:37 Старобільськ Стаханів ПТ, СБ, НД
11:46 Райгородка Луганськ Щоденно крім ПН
11:50 Рубіжне Старобільськ Щоденно
11:51 Марківка Рубіжне Щоденно
12:00 Білокуракіно Луганськ Щоденно
12:10 Луганськ Білокуракіно Щоденно крім НД
12:15 Новоайдар Луганськ №2 Щоденно
12:33 Старобільськ Луганськ Щоденно крім ВТ та СР
12:34 Камінка Луганськ НД
13:05 Лисичанськ Новопсков Щоденно крім СР
13:11 Луганськ Харків Щоденно
13:13 Харків Луганськ Щоденно
13:28 Соснівка Сєвєродонецьк ПН, ПТ, СБ, НД
13:29 Луганськ Троїцьк Щоденно крім НД
13:50 Новоайдар Луганськ №2 Щоденно
13:50 Луганськ Старобільськ Щоденно
14:00 Старобільськ Рубіжне Щоденно
14:08 Луганськ Старобільськ Щоденно крім ЧТ
14:20 Троїцьк Луганськ НД
14:35 Луганськ Н.Дуванка Щоденно крім НД
14:49 Луганськ Білокуракіно Щоденно
15:00 Новопсков Луганськ Щоденно
15:05 Таганріг Сєвєродонецьк Через день
15:05 Троїцьк Луганськ Щоденно крім ВТ
15:16 Н.Дуванка Луганськ НД
15:21 Луганськ Тевяшеве Щоденно
15:23 Луганськ Троїцьк Щоденно
15:31 Луганськ Сватове Щоденно крім СБ та НД
15:55 Луганськ Коноплянівка Щоденно
16:03 Луганськ Москва ВТ, ПТ
16:03 Луганськ Троїцьк Щоденно
16:04 Луганськ №2 Михайлюки Щоденно
16:06 Тевяшеве Луганськ Щоденно
16:09 Луганськ Камінка Щоденно
16:33 Луганськ Старобільськ Щоденно крім ВТ
16:42 Луганськ Райгородка Щоденно
16:45 Луганськ Шарівка ПТ, СБ, НД
16:54 Луганськ Троїцьк Щоденно
16:55 Новоайдар Луганськ №2 Щоденно
16:57 Старобільськ Луганськ Щоденно крім ЧТ

Сторінки: 1, 2  Наступна