Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Новодністровськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:45 Новодністровськ Київ Щоденно
06:00 Новодністровськ Камянець-Подільськ Щоденно
06:00 Новодністровськ Чернівці Щоденно
06:40 Київ Кельменці Щоденно
06:50 Розкопинці Чернівці Щоденно
06:50 Сокиряни Василівка Щоденно
07:45 Могилев-Подільськ Чернівці Щоденно
07:55 Василівка Сокиряни Щоденно
09:05 Ялта Чернівці Щоденно
09:10 Новодністровськ Сокиряни Щоденно
11:05 Новодністровськ Чернівці Щоденно
11:10 Вінниця №2 Сокиряни СБ, НД
11:15 Чернівці Могилев-Подільськ Щоденно
11:20 Новодністровськ Камянець-Подільськ Щоденно
12:20 Новодністровськ Чернівці Щоденно
12:40 Новодністровськ Чернівці Щоденно
13:20 Новодністровськ Сокиряни Щоденно
13:55 Сокиряни Василівка Щоденно
14:20 Чернівці Дніпропетровськ Щоденно
14:40 Новодністровськ Хмельницький Щоденно
15:00 Василівка Сокиряни Щоденно
15:05 Новодністровськ Чернівці Щоденно
15:30 Сокиряни Вінниця №2 ПН, СБ НД
15:55 Чернівці Ялта Щоденно
16:30 Новодністровськ Чернівці Щоденно
17:15 Новодністровськ Сокиряни Щоденно
17:30 Могилев-Подільськ Чернівці Щоденно
17:30 Чернівці Могилев-Подільськ Щоденно
18:45 Сокиряни Київ Щоденно
19:20 Чернівці Розкопинці Щоденно
20:00 Кельменці Київ Щоденно