Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Новомиргород


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:10 Новомиргород Бурти СР, ПТ, НД
05:40 Новомиргород Світловодськ Щоденно
05:45 Новомиргород Турія Щоденно
06:00 Новомиргород Черкаси Щоденно
06:15 Рубаний Міст Кіровоград №2 ПТ, СБ, НД
06:25 Оситняжка Кіровоград №2 Щоденно
06:25 Мала Виска Київ Видубичі Щоденно
07:05 Турія Кіровоград №2 Щоденно
07:30 Петроострів Кіровоград №2 Щоденно
08:00 Оситняжка Кіровоград №2 Щоденно
08:05 Новомиргород Умань Щоденно
08:30 Листопадове Кіровоград №2 Щоденно
09:20 Бурти Кіровоград №2 ПТ
09:45 Кіровоград №2 Оситняжка Щоденно крім СБ
10:00 Новомиргород Шпола НД
10:00 Новомиргород Кіровоград №2 Щоденно
10:30 Новомиргород Турія НД
10:45 Новомиргород Черкаси Щоденно
10:50 Новомиргород Бурти НД
11:20 Новомиргород Капітанівка НД
11:40 Оситняжка Кіровоград №2 Щоденно крім СБ
12:00 Новомиргород Коробчине Щоденно крім СБ
12:00 Новомиргород Кіровоград №2 Щоденно
12:25 Кіровоград Київ Південна Щоденно
12:30 Новомиргород Капітанівка Щоденно крім НД
13:00 Новомиргород Бурти СР
13:00 Новомиргород Петроострів Щоденно крім СБ та НД
13:15 Київ Південна Кіровоград Щоденно
13:30 Новомиргород Кіровоград №2 ПТ, СБ, НД
13:40 Новомиргород Кривий Ріг Щоденно
14:00 Новомиргород Черкаси Щоденно
14:00 Кіровоград №2 Рубаний Міст ПТ, СБ, НД
14:05 Кіровоград №2 Оситняжка Щоденно
14:10 Новомиргород Кіровоград №2 НД
14:30 Новомиргород Кіровоград №2 Щоденно
14:35 Кіровоград №2 Листопадове Щоденно
15:05 Листопадове Кіровоград №2 Щоденно
16:05 Кіровоград №2 Бурти ПТ
16:30 Новомиргород Київ Видубичі Щоденно
16:45 Рубаний Міст Кіровоград №2 Щоденно
17:00 Новомиргород Кіровоград №2 Щоденно
17:30 Новомиргород Черкаси Щоденно