Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Новопсков


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
04:50 Новобіла Луганськ Щоденно крім НД
05:20 Осинове Луганськ Щоденно
05:50 Новопсков Березівка Щоденно крім НД
06:30 Ганусівка Луганськ Щоденно
06:45 Березівка Луганськ Щоденно
06:55 Камянка Луганськ Щоденно крім НД
07:05 Новопсков Харків Щоденно
07:35 Козлове Старобільськ Щоденно крім НД
07:50 Марківка Кремінна Щоденно крім ЧТ
08:20 Новопсков Лисичанськ Щоденно крім СР
08:40 Новопсков Кубань Щоденно крім НД
09:02 Рубіжне Камянка Щоденно
09:30 Рубіжне Россошь Щоденно крім СР
09:30 Сєвєродонецьк Сосновка ПН, ПТ, СБ, НД
09:40 Новобіла Луганськ Щоденно
10:00 Новопсков Новобіла Щоденно крім НД
10:42 Москва Луганськ СР, СБ
10:45 Сєвєродонецьк Новобіла Щоденно
10:55 Камянка Луганськ НД
11:00 Новопсков Березівка Щоденно крім НД
11:00 Новопсков Ганусівка Щоденно крім НД
11:18 Брянка Білолуцьк ПН, ПТ, СБ, НД
11:20 Камянка Рубіжне Щоденно
11:35 Сосновка Сєвєродонецьк ПН, ПТ, СБ, НД
11:35 Новопсков Кубань Щоденно крім НД
12:10 Новопсков Луганськ Щоденно
12:35 Сєвєродонецьк Марківка Щоденно
12:40 Луганськ Осинове Щоденно
13:00 Новопсков Луганськ Щоденно
13:10 Новобіла Луганськ НД
13:30 Новопсков Кубань Щоденно крім НД
13:35 Старобільськ Козлове Щоденно крім НД
13:40 Новопсков Луганськ Щоденно
13:55 Новопсков Рубіжне ПН, ПТ, СБ, НД
13:55 Луганськ Камянка Щоденно крім СР
14:15 Осинове Луганськ Щоденно
14:53 Луганськ Москва ПН, ЧТ
15:10 Білолуцьк Брянка ПН, ПТ, СБ, НД
15:25 Луганськ Березівка Щоденно
15:40 Камянка Луганськ Щоденно крім СР
15:41 Новобіла Сєвєродонецьк Щоденно
15:45 Кремінна Марківка Щоденно крім ЧТ
16:10 Луганськ Ганусівка Щоденно
16:20 Марківка Сєвєродонецьк Щоденно
16:42 Луганськ Новобіла Щоденно
17:22 Луганськ Осинове Щоденно
17:23 Луганськ Москва ВТ, ПТ
17:35 Россошь Рубіжне Щоденно крім СР
17:49 Луганськ Камянка Щоденно