Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Новотроїцьке


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
00:40 Херсон Ялта Щоденно
02:25 Одеса Ялта Щоденно
03:15 Київ Стрілкове Щоденно
03:30 Новотроїцьке Горностаївка ПН
04:10 Ялта Херсон Щоденно
04:30 Новотроїцьке Партизани Щоденно
05:00 Новотроїцьке Дружелюбівка Щоденно крім СБ та НД
05:00 Новотроїцьке Херсон Щоденно
05:20 Новотроїцьке Сімферополь Щоденно
05:20 Новотроїцьке В.Іллінка СР
06:00 Новотроїцьке Стрілкове Щоденно
06:00 Генічеськ Херсон Щоденно
06:10 Новотроїцьке Горностаївка СР
06:10 Новотроїцьке Заозерне СР
06:10 Новотроїцьке Новомихайлівка ПН, СР
06:25 Стрілкове Київ Щоденно
06:30 Новотроїцьке Жданово Щоденно
06:40 Ясна Поляна Херсон Щоденно
06:45 Новотроїцьке Вознесенівка СР
07:15 Новотроїцьке Сергіівка ПТ
07:16 Сиваші Херсон Щоденно
07:45 Горностаівка Херсон ПН, ПТ, СБ, НД
08:10 Стрілкове Вінниця Щоденно
08:25 Жданово Генічеськ Щоденно
08:30 Стрілкове Жовті Води Щоденно
08:30 Новотроїцьке Сімферополь Щоденно
08:45 Джанкой Одеса Щоденно
09:30 Новотроїцьке Дніпропетровськ Щоденно
09:40 Генічеськ Херсон Щоденно
10:10 Генічеськ Кривий Ріг Щоденно
10:10 Чаплинка Генічеськ Щоденно
10:20 Херсон Ялта Щоденно
10:25 Стрілкове Херсон Щоденно
10:30 Скадовськ Генічеськ Щоденно
10:45 Миколаїв Стрілкове Щоденно
11:00 Сімферополь Миколаїв Щоденно
11:00 Новотроїцьке Новорепівка Щоденно
11:00 Херсон Щастливцево Щоденно
11:00 Новотроїцьке Чаплинка Щоденно
11:25 Херсон Генічеськ Щоденно
12:00 Новотроїцьке Дружелюбівка Щоденно крім СБ та НД
12:15 Новотроїцьке Побєда Щоденно
12:15 Новотроїцьке Катеринівка СР
12:20 Скадовськ Генічеськ Щоденно
12:30 Новотроїцьке Сергіівка ПТ
12:30 Новотроїцьке Вознесенівка СР
12:30 Новотроїцьке Новомихайлівка ПН, СР
12:30 Новотроїцьке Заозерне СР
12:30 Ялта Херсон Щоденно
12:46 Генічеськ Жданово Щоденно
12:50 Херсон Генічеськ Щоденно
13:00 Новотроїцьке Горностаївка СР
13:15 Миколаїв Сімферополь Щоденно
13:38 Херсон Щастливцево Щоденно
13:50 Херсон Оверьяновка Щоденно
13:50 Генічеськ Чаплинка Щоденно
14:05 Новотроїцьке Новорепівка Щоденно крім СБ та НД
14:10 Генічеськ Скадовськ Щоденно
14:30 Кривий Ріг Стрілкове Щоденно
14:30 Херсон Генічеськ Щоденно
14:45 Генічеськ Херсон Щоденно
15:25 Генічеськ Херсон Щоденно
15:50 Оверьяновка Херсон Щоденно
16:00 Новотроїцьке Горностаївка ПТ
16:05 Жовті Води Стрілкове Щоденно
16:10 Генічеськ Херсон Щоденно
16:15 Генічеськ Скадовськ Щоденно
16:45 Херсон Генічеськ Щоденно
16:55 Генічеськ Херсон Щоденно
17:25 Одеса Джанкой Щоденно
17:35 Херсон Ясна Поляна Щоденно
17:35 Стрілкове Миколаїв Щоденно
17:38 Щастливцево Херсон Щоденно
18:26 Херсон Партизани Щоденно
18:45 Херсон Стрілкове Щоденно
18:55 Херсон Горностаівка ПН, ПТ, СБ, НД
19:30 Херсон Генічеськ Щоденно
21:48 Вінниця Стрілкове Щоденно
23:10 Ялта Одеса Щоденно