Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Новояворівське


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:20 Новояворівське Перемишль Щоденно крім НД
05:30 Новояворівське Кам'янобрід Щоденно крім НД
05:50 Новояворівське Шегині Щоденно
06:00 Новояворівське Ярослав Щоденно крім НД
06:00 Новояворівське Молошковичі Щоденно
06:10 Новояворівське Томашів Щоденно крім НД
06:30 Новояворівське Рава-Руська Щоденно
06:30 Новояворівське Немирів Щоденно
06:45 Новояворівське Середкевичі Щоденно крім НД
06:50 Новояворівське Мужиловичі Щоденно крім НД
06:50 Новояворівське Городок Щоденно
06:55 Новояворівське Колониці Щоденно крім НД
07:10 Новояворівське Сарни Щоденно
07:10 Новояворівське Яворів Щоденно крім СБ та НД
07:20 Новояворівське Молошковичі Щоденно
07:25 Новояворівське Смолин Щоденно крім НД
07:50 Новояворівське Кам'янобрід Щоденно крім НД
07:50 Новояворівське Рава-Руська Щоденно
08:15 Новояворівське Червоноград Щоденно
08:50 Новояворівське Мужиловичі Щоденно крім НД
08:50 Новояворівське Молошковичі Щоденно
08:50 Новояворівське Городок Щоденно
10:00 Новояворівське Рава-Руська Щоденно
10:40 Новояворівське Салаші Щоденно
10:45 Новояворівське Городок Щоденно
11:00 Миколаїв Прага ВТ, СР, СБ
11:10 Новояворівське Шегині Щоденно
11:40 Новояворівське Молошковичі Щоденно
12:00 Новояворівське Колониці Щоденно
12:10 Новояворівське Мужиловичі Щоденно крім НД
13:05 Новояворівське Рава-Руська Щоденно
13:20 Новояворівське Кам'янобрід Щоденно
13:20 Новояворівське Салаші Щоденно
13:40 Новояворівське Яворів Щоденно крім СБ та НД
14:00 Новояворівське Мужиловичі Щоденно крім НД
14:25 Новояворівське Немирів Щоденно
15:00 Новояворівське Молошковичі Щоденно
15:05 Новояворівське Рава-Руська Щоденно
15:15 Новояворівське Сарни Щоденно
15:45 Новояворівське Середкевичі Щоденно крім НД
15:50 Новояворівське Городок Щоденно
16:25 Новояворівське Рава-Руська Щоденно
16:30 Новояворівське Шегині Щоденно
16:45 Новояворівське Молошковичі Щоденно
16:45 Новояворівське Смолин Щоденно
16:50 Новояворівське Яворів Щоденно крім СБ та НД
17:00 Новояворівське Мужиловичі Щоденно крім НД
17:10 Новояворівське Кам'янобрід Щоденно
17:30 Новояворівське Колониці Щоденно
17:55 Новояворівське Рава-Руська Щоденно
18:00 Новояворівське Томашів Щоденно
18:20 Львів №4 Салаші Щоденно
18:50 Новояворівське Молошковичі Щоденно
19:15 Новояворівське Городок Щоденно