Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Овруч


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
13:00 Овруч Брусилів ПТ, НД
13:05 Овруч Теклівка НД
13:10 Овруч Задорожок Щоденно
13:10 Овруч Рівне ПН, ПТ, СБ, НД
13:25 Овруч Коростень Щоденно
13:25 Овруч Норинськ Щоденно
13:30 Овруч Київ №5 Щоденно
13:40 Овруч Народичі Щоденно
13:45 Овруч Коренівка Щоденно крім НД
13:55 Овруч Першотравневе Щоденно
13:55 Овруч Іллімка Щоденно
14:00 Овруч Лучанки Щоденно
14:10 Овруч Клочки Щоденно
14:10 Словечне Житомир Щоденно
14:20 Овруч Коростень Щоденно
14:25 Овруч Червоносілка Щоденно
14:30 Овруч М.Рудня Щоденно
14:30 Овруч Прилуки Щоденно
14:30 Овруч Невгоди Щоденно крім НД
14:30 Овруч Київ Щоденно
14:30 Овруч Чернещина Щоденно
14:40 Овруч Норинськ Щоденно
14:50 Овруч Київ №5 Щоденно
14:50 Овруч Житомир Щоденно
15:00 Овруч Словечне Щоденно
15:05 Овруч Ярунь Щоденно
15:10 Овруч Народичі Щоденно крім СБ та НД
15:15 Овруч Першотравневе Щоденно
15:30 Овруч Мацьки ВТ, НД
15:40 Житомир Словечне Щоденно
15:45 Овруч Київ СБ, НД
16:00 Словечне Житомир Щоденно
16:30 Овруч Київ №5 Щоденно
16:30 Овруч Житомир НД
16:30 Овруч Словечне Щоденно
17:00 Овруч Норинськ Щоденно
17:00 Овруч Коростень Щоденно
17:05 Овруч Першотравневе Щоденно
17:10 Овруч Іллімка Щоденно
17:10 Овруч Коренівка Щоденно крім НД
17:10 Овруч Городець Щоденно
17:40 Словечне Житомир Щоденно
17:45 Овруч Смоліно Щоденно крім НД
17:55 Овруч Словечне Щоденно
18:10 Овруч Городець ЧТ, ПТ
18:15 Овруч Першотравневе Щоденно
18:20 Овруч Чернещина Щоденно
18:25 Житомир Бігунь Щоденно
18:30 Житомир Листвин Щоденно
18:30 Овруч Народичі Щоденно
18:30 Овруч Клочки Щоденно
18:50 Овруч Сирниця Щоденно
19:00 Овруч Прилуки Щоденно
19:05 Овруч Коростень Щоденно
19:10 Овруч Лучанки Щоденно
20:10 Житомир Словечне Щоденно
20:55 Житомир Словечне Щоденно
22:35 Житомир Усове ПТ

Сторінки: Попередня  1, 2