Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Одеса


Автовокзал
Час Рейс Розклад
00:00 Ізмаїл Чернігів Щоденно
00:05 Ізмаїл Миколаїв Щоденно
00:35 Одеса Бориспіль Щоденно
00:50 Рені Київ ПН, СР, ПТ
03:50 Ялта Кишинів Щоденно
04:35 Севастополь Ізмаїл Щоденно
04:55 Київ Рені ВТ, ЧТ, СБ
05:15 Кишинів Запоріжжя ВТ, ПТ, НД
05:30 Одеса Київ Щоденно
05:30 Одеса Феодосія Щоденно
05:40 Одеса Ізмаїл Щоденно
05:45 Одеса Херсон Щоденно
05:50 Донецьк Ізмаїл Щоденно
06:15 Одеса Запоріжжя Щоденно
06:40 Одеса Ізмаїл Щоденно
06:40 Одеса Євпаторія Щоденно
06:40 Одеса Київ Щоденно
06:45 Одеса Кишинів Щоденно
06:50 Одеса Кілія Щоденно
06:55 Іллічівськ Херсон Щоденно
07:00 Одеса Новоархангельськ Щоденно
07:05 Одеса Житомир Щоденно
07:15 Одеса Кривий Ріг Щоденно
07:15 Одеса Болград Щоденно крім НД
07:20 Одеса Нікополь Щоденно
07:35 Одеса Мелітополь Щоденно
07:55 Одеса Дніпропетровськ Щоденно
08:00 Одеса Ізмаїл Щоденно
08:00 Одеса Бельци Щоденно
08:00 Бєлгород-Дністровський Київ Щоденно
08:15 Одеса Сімферополь Через день
08:15 Одеса Ялта Через день
08:15 Одеса Інгулець Щоденно
08:20 Одеса Вилково Щоденно
08:20 Одеса Кишинів Щоденно
08:35 Одеса Болград Щоденно
08:40 Одеса Пужайково Щоденно
08:50 Одеса Джанкой Щоденно
08:50 Одеса Умань Щоденно
09:00 Одеса Ізмаїл Щоденно
09:20 Одеса Могилев-Подільський Щоденно
09:20 Одеса Херсон Щоденно
09:30 Одеса Рені Щоденно
09:30 Одеса Дніпропетровськ Щоденно
09:35 Одеса Саврань Щоденно
09:35 Миколаїв Кишинів Щоденно
09:50 Бєлгород-Дністровський Херсон Щоденно
10:05 Миколаїв Ізмаїл Щоденно
10:20 Одеса Кишинів Щоденно
10:20 Одеса Олексіївка Щоденно
10:25 Одеса Ізмаїл Щоденно
10:30 Одеса Київ Щоденно
10:45 Миколаїв Бендер Щоденно
10:45 Одеса Кілія Щоденно
10:55 Одеса Дніпропетровськ Щоденно
11:00 Одеса Хмільник Щоденно
11:00 Одеса Кишинів Щоденно
11:00 Одеса Болград Щоденно
11:15 Одеса Мелітополь Щоденно
11:40 Одеса Ізмаїл ПН, ВТ, ПТ, СБ
11:40 Одеса Херсон Щоденно
11:45 Одеса Бендер Щоденно
11:55 Одеса Саврань Щоденно
12:00 Одеса Калининград ВТ
12:00 Херсон Вилково Щоденно
12:15 Одеса Виноградівка Щоденно
12:15 Одеса Покровка Щоденно
12:20 Одеса Бендер Щоденно
12:20 Херсон Ізмаїл Щоденно
12:40 Одеса Сінне Щоденно
12:40 Одеса Кілія Щоденно
12:45 Вилково Херсон Щоденно
12:50 Одеса Хуст Щоденно
12:50 Одеса Кишинів Щоденно
12:55 Одеса Бендер Щоденно
13:00 Одеса Тополине Щоденно
13:05 Одеса Ульянівка ПН, ПТ
13:05 Одеса Миколаївка Щоденно крім ПН та ПТ
13:10 Одеса Ізмаїл Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3  Наступна