Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Одеса


Автостанція №2, Привоз
Час Рейс Розклад
05:30 Одеса Привоз Чорноморське Щоденно
05:50 Одеса Привоз Бершадь Щоденно
06:00 Одеса Привоз Київ Щоденно
06:00 Одеса Привоз Комінтернівське Щоденно
06:00 Одеса Привоз Миколаїв Щоденно
06:00 Одеса Привоз Лужанка Щоденно
06:05 Одеса Привоз Маринівка Щоденно крім НД
06:10 Одеса Привоз Чорноморське Щоденно
06:15 Одеса Привоз Любопіль СР, ПТ, СБ, НД
06:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
06:20 Одеса Привоз Южне Щоденно
06:20 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
06:25 Одеса Привоз Вилкове Щоденно
06:30 Одеса Привоз Вознесенськ Щоденно
06:30 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
06:35 Одеса Привоз Дмитрівка Щоденно
06:35 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
06:40 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
06:40 Одеса Привоз Миколаїв Щоденно
06:40 Одеса Привоз Червона Нива Щоденно
06:50 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
06:50 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
06:50 Одеса Привоз Олександрівка Щоденно
07:00 Одеса Привоз Комінтернівське Щоденно
07:00 Одеса Привоз Набережне Щоденно
07:00 Одеса Привоз Надлиманське Щоденно
07:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
07:00 Одеса Привоз Петрівка Щоденно
07:00 Одеса Привоз Іванівка Щоденно
07:00 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
07:05 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
07:10 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
07:15 Одеса Привоз Черевичне Щоденно
07:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
07:20 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
07:20 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
07:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
07:20 Одеса Привоз Миколаїв Щоденно
07:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
07:30 Одеса Привоз Градениці Щоденно
07:30 Одеса Привоз Ялта Через день
07:30 Одеса Привоз Ширяєве Щоденно
07:30 Одеса Привоз Вилкове ПН, СБ, НД
07:30 Одеса Привоз Чорноморське Щоденно
07:30 Одеса Привоз Набережне Щоденно
07:30 Одеса Привоз Миколаївка Щоденно
07:30 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
07:30 Одеса Привоз Южноукраїнськ Щоденно
07:35 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
07:40 Одеса Привоз Іванівка Щоденно
07:40 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
07:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
07:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
07:45 Одеса Привоз Южне Щоденно
07:45 Одеса Привоз Комінтернівське Щоденно крім СБ та НД
07:50 Одеса Привоз Дмитрівка Щоденно
07:50 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
07:50 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
07:50 Одеса Привоз Сергіївка Щоденно
07:50 Одеса Привоз Біляївка Щоденно
07:55 Одеса Привоз Холодна Балка Щоденно
08:00 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
08:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
08:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
08:00 Одеса Привоз Надлиманське Щоденно
08:00 Одеса Привоз Миколаїв Щоденно
08:00 Одеса Привоз Комінтернівське Щоденно
08:00 Одеса Привоз Липецьке Щоденно
08:05 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
08:10 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
08:10 Одеса Привоз Чорноморське Щоденно
08:10 Одеса Привоз Набережне Щоденно
08:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
08:20 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
08:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
08:20 Одеса Привоз Біляївка ВТ, ЧТ, НД
08:20 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
08:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
08:20 Одеса Привоз Приморське Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступна