Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Одеса


Автостанція №2, Привоз
Час Рейс Розклад
08:20 Одеса Привоз Біляївка ПН, СР, ПТ, СБ
08:25 Одеса Привоз Михайлівка СБ, НД
08:30 Одеса Привоз Южне Щоденно
08:30 Одеса Привоз Басарабяска Щоденно
08:30 Одеса Привоз Вознесенськ Щоденно
08:30 Одеса Привоз Градениці Щоденно
08:30 Одеса Привоз Комінтернівське Щоденно
08:30 Одеса Привоз Привільне Щоденно
08:30 Одеса Привоз Надлиманське Щоденно
08:30 Одеса Привоз Михайлопіль Щоденно
08:30 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
08:30 Одеса Привоз Маринівка Щоденно
08:35 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
08:40 Одеса Привоз Миколаїв Щоденно
08:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
08:40 Одеса Привоз Овідіополь Щоденно крім НД
08:40 Одеса Привоз Черевичне Щоденно
08:40 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
08:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
08:40 Одеса Привоз Кілія Щоденно
08:40 Одеса Привоз Набережне Щоденно
08:50 Одеса Привоз Брічень Щоденно
08:50 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
08:50 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
08:50 Одеса Привоз Овідіополь Щоденно
08:50 Одеса Привоз Татарбунари Щоденно
09:00 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
09:00 Одеса Привоз Сергіївка Щоденно
09:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
09:00 Одеса Привоз Роздільна Щоденно
09:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
09:00 Одеса Привоз Надлиманське Щоденно
09:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
09:00 Одеса Привоз Холмське Щоденно
09:00 Одеса Привоз Точилове Щоденно
09:05 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
09:10 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
09:10 Одеса Привоз Червонознам'янка Щоденно крім СР
09:10 Одеса Привоз Старосілля Щоденно
09:10 Одеса Привоз Теплодар Щоденно
09:10 Одеса Привоз Южне Щоденно
09:15 Одеса Привоз Херсон Щоденно
09:20 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
09:20 Одеса Привоз Ширяєве Щоденно
09:20 Одеса Привоз Кілія Щоденно
09:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
09:20 Одеса Привоз Миколаїв Щоденно
09:20 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
09:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
09:25 Одеса Привоз Набережне Щоденно
09:30 Одеса Привоз Надлиманське Щоденно
09:30 Одеса Привоз Градениці Щоденно
09:30 Одеса Привоз Южноукраїнськ Щоденно
09:30 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
09:35 Одеса Привоз Южне Щоденно
09:35 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
09:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
09:40 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
09:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
09:50 Одеса Привоз Виноградне Щоденно
09:50 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
09:50 Одеса Привоз Ясенове Щоденно крім НД
09:50 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
10:00 Одеса Привоз Конопляне Щоденно
10:00 Одеса Привоз Червонознам'янка Щоденно
10:00 Одеса Привоз Набережне Щоденно
10:00 Одеса Привоз Сорока Щоденно
10:00 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
10:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
10:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
10:00 Одеса Привоз Сухолужжя Щоденно
10:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
10:00 Одеса Привоз Надлиманське Щоденно
10:00 Одеса Привоз Миколаїв Щоденно
10:00 Одеса Привоз Сергіївка Щоденно
10:05 Одеса Привоз Черевичне Щоденно
10:05 Одеса Привоз Дмитрівка Щоденно
10:05 Одеса Привоз Адамівка Щоденно
10:10 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступна