Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Одеса


Автостанція №2, Привоз
Час Рейс Розклад
13:50 Одеса Привоз Лісне Щоденно
13:50 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
13:50 Одеса Привоз Кілія Щоденно
13:50 Одеса Привоз Овідіополь Щоденно
13:50 Одеса Привоз Катерино-Платонівка Щоденно
13:55 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
13:55 Одеса Привоз Ширяєве ПН, ПТ
14:00 Одеса Привоз Луганськ Щоденно
14:00 Одеса Привоз Адамівка Щоденно
14:00 Одеса Привоз Надлиманське Щоденно
14:00 Одеса Привоз Кишинів Щоденно
14:00 Одеса Привоз Сергіївка Щоденно
14:00 Одеса Привоз Комінтернівське Щоденно
14:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
14:00 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
14:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
14:00 Одеса Привоз Миколаїв Щоденно
14:05 Одеса Привоз Башкалія Щоденно
14:10 Одеса Привоз Южне Щоденно
14:10 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
14:15 Одеса Привоз Вільне Щоденно
14:15 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
14:15 Одеса Привоз Набережне Щоденно
14:15 Одеса Привоз Кодима Щоденно
14:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
14:20 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
14:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
14:25 Одеса Привоз Приморське Щоденно
14:30 Одеса Привоз Іванівка Щоденно
14:30 Одеса Привоз Комінтернівське Щоденно
14:30 Одеса Привоз Роздільна Щоденно
14:30 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
14:30 Одеса Привоз Надлиманське Щоденно
14:30 Одеса Привоз Красні Окни Щоденно
14:30 Одеса Привоз Ширяєве Щоденно
14:30 Одеса Привоз Градениці Щоденно
14:30 Одеса Привоз Жовтий Яр Щоденно
14:35 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
14:40 Одеса Привоз Олександрівка Щоденно
14:40 Одеса Привоз Чорноморське Щоденно
14:40 Одеса Привоз Петрівськ Щоденно
14:40 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
14:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
14:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
14:40 Одеса Привоз Сирове Щоденно
14:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
14:45 Одеса Привоз Дмитрівка Щоденно
14:50 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
14:50 Одеса Привоз Рибаківка ПТ, СБ, НД
14:55 Одеса Привоз Червонознам'янка Щоденно крім СР
14:55 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
15:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
15:00 Одеса Привоз Вознесенськ Щоденно
15:00 Одеса Привоз Дивізія Щоденно
15:00 Одеса Привоз Южне Щоденно
15:00 Одеса Привоз Набережне Щоденно
15:00 Одеса Привоз Надлиманське Щоденно
15:00 Одеса Привоз Ананьїв Щоденно
15:00 Одеса Привоз Старокозаче Щоденно
15:00 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
15:00 Одеса Привоз Каушень Щоденно крім ПТ
15:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
15:00 Одеса Привоз Міняйлівка Щоденно
15:10 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
15:10 Одеса Привоз Чорноморське Щоденно
15:10 Одеса Привоз Тульчин Щоденно
15:10 Одеса Привоз Кілія Щоденно
15:10 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
15:15 Одеса Привоз Іванівка Щоденно крім ПН
15:15 Одеса Привоз Бершадь Щоденно
15:20 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
15:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
15:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
15:30 Одеса Привоз Сергіївка Щоденно
15:30 Одеса Привоз Теплодар Щоденно
15:30 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
15:30 Одеса Привоз Донецьк Через день
15:30 Одеса Привоз Набережне Щоденно
15:30 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступна