Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Одеса


Автостанція №2, Привоз
Час Рейс Розклад
15:30 Одеса Привоз Конопляне Щоденно
15:30 Одеса Привоз Черевичне Щоденно
15:30 Одеса Привоз Мар'янівка Щоденно
15:35 Одеса Привоз Василівка Щоденно
15:35 Одеса Привоз Єлизаветівка Щоденно
15:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
15:40 Одеса Привоз Успенівка Кін Щоденно
15:40 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
15:40 Одеса Привоз Миколаївка Щоденно
15:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
15:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
15:45 Одеса Привоз Дмитрівка Щоденно
15:45 Одеса Привоз Холодна Балка Щоденно
15:45 Одеса Привоз Тополине Щоденно крім НД
15:45 Одеса Привоз Липецьке Щоденно
15:45 Одеса Привоз Привільне Щоденно
15:45 Одеса Привоз Вилкове Щоденно
15:50 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
15:50 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
15:50 Одеса Привоз Любопіль ПТ, СБ
15:50 Одеса Привоз Кочкувате Щоденно крім СР та ЧТ
15:55 Одеса Привоз Южне Щоденно
16:00 Одеса Привоз Дмитрівка Щоденно
16:00 Одеса Привоз Миколаїв Щоденно
16:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
16:00 Одеса Привоз Маринівка Щоденно
16:00 Одеса Привоз Днестровск Щоденно
16:00 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
16:00 Одеса Привоз Роздільна Щоденно
16:00 Одеса Привоз Старокозаче Щоденно
16:00 Одеса Привоз Харків Через день
16:00 Одеса Привоз Южноукраїнськ Щоденно
16:00 Одеса Привоз Градениці Щоденно
16:00 Одеса Привоз Городнє Щоденно
16:00 Одеса Привоз Набережне Щоденно
16:00 Одеса Привоз Надлиманське Щоденно
16:00 Одеса Привоз Ширяєве ПН, СР, ПТ, СБ
16:00 Одеса Привоз Комінтернівське Щоденно
16:00 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
16:05 Одеса Привоз Бородіно Щоденно
16:05 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
16:10 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
16:10 Одеса Привоз Овідіополь Щоденно
16:15 Одеса Привоз Андрієво-Іванівка Щоденно
16:15 Одеса Привоз Струмок Щоденно
16:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
16:20 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
16:20 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
16:20 Одеса Привоз Ладижин Щоденно
16:20 Одеса Привоз Жовтень Щоденно
16:20 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
16:20 Одеса Привоз Новокрасне Щоденно
16:20 Одеса Привоз Долинське Щоденно крім ПН
16:30 Одеса Привоз Адамівка Щоденно
16:30 Одеса Привоз Ширяєве ПН, ПТ
16:30 Одеса Привоз Кишинів Щоденно
16:30 Одеса Привоз Сергіївка Щоденно
16:30 Одеса Привоз Надлиманське Щоденно
16:30 Одеса Привоз Біляївка Щоденно
16:30 Одеса Привоз Червона Нива ПТ, СБ, НД
16:30 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
16:30 Одеса Привоз Кам'янське Щоденно
16:30 Одеса Привоз Набережне Щоденно
16:35 Одеса Привоз Петродолинське Щоденно
16:35 Одеса Привоз Ставкове ЧТ, ПТ, СБ, НД
16:40 Одеса Привоз Чистоводне Щоденно
16:40 Одеса Привоз Вилкове Щоденно
16:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
16:40 Одеса Привоз Ст.Акаржа Щоденно
16:40 Одеса Привоз Чорноморське Щоденно
16:40 Одеса Привоз Роздільна Щоденно
16:40 Одеса Привоз Ясенове Щоденно
16:40 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно
16:40 Одеса Привоз Миколаїв Щоденно
16:40 Одеса Привоз Овідіополь Щоденно крім НД
16:45 Одеса Привоз Михайлопіль Щоденно крім СР
16:50 Одеса Привоз Южне Щоденно
16:50 Одеса Привоз Червонознам'янка Щоденно
16:50 Одеса Привоз Іллічівськ Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступна