Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Олександрівка


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
04:50 Олександрівка Родниківка НД
05:00 Олександрівка Кіровоград №2 ПН, СР
05:00 Олександрівка Ставидла ЧТ, НД
05:00 Олександрівка Миколаївка ЧТ, НД
05:20 Кіровоград Медведівка Щоденно
05:30 Олександрівка Родниківка ВТ, ЧТ, ПТ
05:40 Олександрівка Іванівка ВТ, ЧТ, НД
06:00 Олександрівка Миколаївка ПН, ВТ, ПТ, СБ
06:00 Олександрівка Ставидла ПН, ВТ, СР, ПТ
06:05 Олександрівка Несваткове НД
06:10 Олександрівка Кіровоград Щоденно
06:55 Кіровоград №2 Київ Видубичі Щоденно
07:00 Олександрівка Кіровоград Щоденно крім НД
07:05 Олександрівка Несваткове Щоденно крім СБ та НД
07:25 Цвітна Кіровоград Щоденно крім СБ
07:50 Медведівка Кіровоград Щоденно
07:55 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
08:15 Кам'янка Кременчук Щоденно
09:00 Олександрівка Миколаївка ЧТ, НД
09:10 Черкаси Кривий Ріг Щоденно
09:11 Кіровоград Київ Щоденно
09:30 Олександрівка Кіровоград Щоденно
09:55 Кіровоград Черкаси Щоденно
10:15 Черкаси Миколаїв Щоденно
10:20 Олександрівка Кіровоград №2 ПТ
10:30 Олександрівка Несваткове НД
10:35 Олександрівка Іванівка НД
10:45 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
10:45 Олександрівка Іванівка ВТ, ЧТ
10:50 Олександрівка Родниківка НД
11:00 Олександрівка Несваткове ЧТ
11:05 Дніпропетровськ Черкаси Щоденно
11:15 Олександрівка Ставидла ЧТ, НД
11:15 Кривий Ріг Черкаси Щоденно
11:20 Олександрівка Кіровоград №2 Щоденно крім СБ
11:20 Олександрівка Вищі Верещаки НД
11:20 Олександрівка Кіровоград Щоденно
11:25 Кіровоград Цвітна Щоденно крім СБ
12:00 Олександрівка Несваткове ПН, ВТ, СР, ПТ
12:20 Олександрівка Вищі Верещаки ПН, ЧТ, ПТ
12:25 Черкаси Кіровоград Щоденно
13:00 Олександрівка Кіровоград Щоденно
13:00 Олександрівка Родниківка ВТ, ЧТ, ПТ
13:00 Олександрівка Миколаївка Щоденно крім СР
13:00 Олександрівка Ставидла ПН, ВТ, СР, ПТ
13:30 Миколаїв Черкаси Щоденно
13:30 Олександрівка Кіровоград №2 НД
13:40 Цвітна Кіровоград Щоденно крім СБ
14:20 Київ Видубичі Кіровоград Через день
14:34 Черкаси Кіровоград Щоденно
14:40 Кіровоград Медведівка Щоденно
14:55 Черкаси Дніпропетровськ Щоденно
15:05 Київ Видубичі Кіровоград Через день
15:20 Олександрівка Світловодськ ПТ, СБ, НД
15:31 Черкаси Кривий Ріг Щоденно
16:15 Олександрівка Кіровоград Щоденно
16:25 Київ Ав Генічеськ Щоденно
16:27 Кременчук Кам'янка Щоденно
16:55 Кіровоград Черкаси Щоденно
17:00 Олександрівка Несваткове Щоденно крім СБ та НД
17:00 Медведівка Кіровоград НД
17:35 Генічеськ Київ Щоденно
17:35 Кіровоград Цвітна Щоденно крім СБ
18:45 Олександрівка Ставидла ПТ