Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Первомайське


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:40 Первомайське Джанкой Щоденно
05:50 Правда Сімферополь Щоденно крім НД
06:25 Армянськ Сімферополь №2 ВТ, СР, ЧТ, СБ
06:50 Красний Перекопськ Сімферополь Щоденно
06:55 Роздольне Сімферополь ПН, ПТ
07:10 Первомайське Красний Перекопськ СБ, НД
07:50 Островське Красний Перекопськ Щоденно крім ПН
07:55 Армянськ Сімферополь Щоденно
08:25 Армянськ Євпаторія Щоденно
08:50 Армянськ Сімферополь Щоденно крім НД
09:00 Саки Джанкой Щоденно
09:20 Армянськ Ялта Щоденно
09:35 Сімферополь Армянськ Щоденно
09:45 Н.Троїцьк Сімферополь Щоденно
09:57 Сімферополь Красний Перекопськ Щоденно
10:10 Красний Перекопськ Сімферополь Щоденно
10:35 Северная Армянськ Щоденно
11:20 Ялта Кривий Ріг Через день
11:20 Каховка Сімферополь Щоденно
11:40 Сімферополь Красний Перекопськ Щоденно
11:40 Красний Перекопськ Сімферополь Щоденно
11:40 Красний Перекопськ Островське Щоденно крім ПН
11:50 Первомайське Стахановка ВТ, ЧТ
11:50 Первомайське Дальнє ПТ
12:05 Скадовськ Сімферополь Щоденно
12:15 Сімферополь Одесса Щоденно
12:40 Красний Перекопськ Сімферополь Щоденно крім ПН
13:20 Сімферополь Красний Перекопськ Щоденно
13:20 Армянськ Сєвєрна Щоденно
13:40 Правда Сімферополь Щоденно крім СБ
13:50 Сімферополь Красний Перекопськ Щоденно крім НД
14:25 Сімферополь Н.Троїцьк Щоденно
14:45 Сімферополь Красний Перекопськ Щоденно
14:50 Красний Перекопськ Сімферополь Щоденно
15:00 Кривий Ріг Ялта Через день
15:05 Севастополь Миколаїв Через день
15:45 Джанкой Саки Щоденно
15:50 Сімферополь Красний Перекопськ Щоденно крім ПТ
15:50 Армянськ Сімферополь Щоденно
16:05 Миколаїв Севастополь Через день
16:50 Первомайське Сімферополь НД
16:55 Сімферополь Армянськ Щоденно
17:10 Євпаторія Армянськ Щоденно
17:20 Сімферополь Каховка Щоденно
17:48 Красний Перекопськ Сімферополь Щоденно крім ПТ
18:00 Первомайське Сімферополь ПТ
18:00 Сімферополь Красний Перекопськ Щоденно крім ПН
18:05 Сімферополь Скадовськ Щоденно
19:20 Сімферополь Правда Щоденно крім СБ та НД
19:40 Ялта Красний Перекопськ Щоденно крім НД