Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Первомайськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
00:05 Ялта Хмельницький Через день
00:10 Херсон Хмільник Щоденно
00:25 Ялта Чернівці Щоденно
01:00 Скадовськ Київ ПН
01:35 Миколаїв Київ Щоденно
01:38 Кишинів Полтава По непарних
01:45 Київ Миколаїв ВТ, СБ
01:55 Чернівці Ялта Щоденно
02:00 Херсон Київ Щоденно
02:10 Полтава Кишинів По парних
02:45 Миколаїв Київ Щоденно
02:50 Миколаїв Київ Щоденно
03:25 Бориспіль Миколаїв Щоденно
03:30 Первомайськ Одеса Щоденно
03:36 Київ Коблеве Щоденно
03:45 Мінськ Коблеве Щоденно
03:55 Житомир Миколаїв ПТ, СБ, НД
04:00 Первомайськ Одеса Щоденно
04:00 Первомайськ Тридуби СР, ПТ, НД
04:10 Чернівці Миколаїв Щоденно
04:16 Київ Херсон Щоденно
04:30 Первомайськ Остідгір'я СР, ПТ, НД
04:30 Первомайськ Одеса Щоденно
04:30 Первомайськ Віт. Брід СР, ПТ, НД
04:40 Первомайськ Маринівка СР, ПТ, НД
04:45 Первомайськ Побугское СР, ПТ, НД
04:45 Хмельницький Миколаїв Щоденно
05:00 Первомайськ Одеса Щоденно
05:00 Первомайськ Софіївка СР, ПТ, НД
05:00 Синюхін Брід Миколаїв Щоденно
05:10 Первомайськ Новосілка СР, ПТ, НД
05:20 Первомайськ Миколаїв Щоденно
05:30 Первомайськ Кривий Ріг Щоденно
05:45 Первомайськ Остерегонівка Щоденно
05:45 Первомайськ Чаусове №2 Щоденно
05:45 Первомайськ Київ Щоденно
06:00 Первомайськ Одеса Щоденно
06:10 Первомайськ Синюхін Брід СР, ПТ, НД
06:15 Лиса Гора Миколаїв Щоденно
06:25 Первомайськ Кишинів Через день
06:35 Голованівськ Кіровоград Щоденно
06:40 Первомайськ Доманівка Щоденно
06:45 Сирове Миколаїв Щоденно
06:45 Первомайськ Київ Щоденно
07:00 Побузьке Ульянівка Щоденно крім ПН та ЧТ
07:20 Первомайськ Запоріжжя Щоденно
07:20 Красненьке Миколаїв Щоденно
07:25 Ульянівка Кіровоград Щоденно
07:30 Довгаристань Одеса Щоденно
08:05 Балта Миколаїв Щоденно
08:20 Первомайськ Одеса Щоденно
08:20 Ольшанка Київ Щоденно
09:00 Первомайськ Чаусове №2 Щоденно
09:05 Саврань Миколаїв Щоденно
09:10 Миколаїв Котовськ Щоденно
09:25 Миколаїв Київ Щоденно
09:30 Первомайськ Ольшанка СР, ПТ, НД
09:40 Новоархангельськ Одеса Щоденно
10:10 Криве Озеро Миколаїв Щоденно
10:10 Миколаїв Врадіївка Щоденно
10:35 Умань Миколаїв ПН, НД
10:35 Миколаїв Курячі Лози Щоденно
10:40 Вознесенськ Хмельницький Щоденно
10:45 Первомайськ Побугское СР, ПТ, НД
10:50 Умань Каховка Через день
11:00 Первомайськ Синюхін Брід СР, ПТ, НД
11:00 Первомайськ Маринівка СР, ПТ, НД
11:00 Первомайськ Софіївка СР, ПТ, НД
11:00 Первомайськ Остідгір'я СР, ПТ, НД
11:15 Первомайськ Одеса Щоденно
11:20 Київ Миколаїв Щоденно
11:30 Первомайськ Чаусове №2 Щоденно
11:30 Первомайськ Віт. Брід СР, ПТ, НД
11:40 Миколаїв Вінниця Через день
11:40 Рибниця Миколаїв Щоденно
11:40 Первомайськ Доманівка Щоденно
11:40 Очаків №2 Вінниця Через день
12:00 Миколаїв Київ Щоденно
12:05 Голованівськ Миколаїв Щоденно

Сторінки: 1, 2  Наступна