Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Первомайськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
12:10 Первомайськ Кривий Ріг Щоденно
12:15 Первомайськ Ольшанка СР, ПТ, НД
12:20 Бершадь Нова Каховка Щоденно
12:20 Первомайськ Тридуби СР, ПТ, НД
12:45 Умань Миколаїв Щоденно
12:55 Миколаїв Рибниця Щоденно
13:00 Одеса Новоархангельськ Щоденно
13:05 Херсон Вінниця Через день
13:10 Первомайськ Остерегонівка СР, ПТ, НД
13:35 Київ Миколаїв Щоденно
13:40 Первомайськ Новосілка СР, ПТ, НД
13:50 Миколаїв Умань Щоденно
13:50 Коблеве Київ Щоденно
13:50 Брест Миколаїв СР, СБ
14:00 Вінниця Стрілкове Через день
14:00 Вінниця Генічеськ Через день
14:10 Нова Каховка Бершадь Щоденно
14:15 Миколаїв Саврань Щоденно
14:15 Врадіївка Миколаїв Щоденно
14:30 Вінниця Херсон Через день
14:30 Ульянівка Побузьке Щоденно крім ПН та ЧТ
14:45 Первомайськ Новий Буг Щоденно крім ПН та СР
14:45 Первомайськ Чаусове №2 Щоденно
14:45 Кіровоград Голованівськ Щоденно
15:05 Курячі Лози Миколаїв Щоденно
15:05 Херсон Київ Щоденно
15:20 Первомайськ Сімферополь №2 Через день
15:20 Первомайськ Судак Через день
15:25 Миколаїв Синюхін Брід Щоденно
15:30 Київ Херсон Щоденно
15:45 Кіровоград Ульянівка Щоденно
15:45 Каховка Умань Через день
15:55 Миколаїв Красненьке Щоденно
16:00 Первомайськ Доманівка Щоденно
16:00 Вінниця Очаків №2 Через день
16:00 Первомайськ Київ Щоденно
16:00 Вінниця Миколаїв Через день
16:10 Котовськ Кривий Ріг Щоденно
16:14 Миколаїв Голованівськ Щоденно
16:25 Генічеськ Вінниця Щоденно
16:30 Київ Миколаїв Щоденно
16:45 Первомайськ Ольшанка НД
17:00 Миколаїв Лиса Гора Щоденно
17:00 Первомайськ Віт. Брід СР, ПТ, НД
17:20 Первомайськ Чаусове №2 Щоденно
17:20 Миколаїв Балта Щоденно
17:30 Первомайськ Харків ЧТ, НД
17:40 Котовськ Миколаїв Щоденно
17:40 Кривий Ріг Котовськ Щоденно
18:00 Миколаїв Сирове Щоденно
18:05 Київ Ольшанка Щоденно
18:05 Київ Миколаїв Щоденно
18:15 Миколаїв Київ Щоденно
18:25 Хмельницький Вознесенськ Щоденно
19:20 Миколаїв Хмельницький Щоденно
19:30 Хмельницький Ялта Через день
19:40 Миколаїв Чернівці Щоденно
19:50 Київ Миколаїв Щоденно
20:35 Миколаїв Криве Озеро Щоденно
20:55 Київ Миколаїв Щоденно
21:15 Миколаїв Бориспіль Щоденно
22:10 Миколаїв Житомир ЧТ, ПТ, СБ, НД
22:40 Київ Скадовськ ПТ
22:45 Миколаїв Київ ЧТ, НД
23:30 Коблеве Мінськ Щоденно
23:55 Миколаїв Брест СР, ПТ, НД
23:55 Хмільник Херсон Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2