Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Попасна


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:15 Попасна Горськ Щоденно
05:30 Попасна Артемівськ Щоденно
05:33 Попасна Луганськ Щоденно крім СБ та НД
05:45 Попасна Донецьк Щоденно
05:55 Стаханів Сєдово Щоденно
06:30 Попасна Первомайськ Щоденно
06:30 Первомайськ Артемівськ Щоденно
06:45 Попасна Луганськ №2 Щоденно
06:50 Попасна Первомайськ Щоденно
06:55 Попасна Артемівськ Щоденно
07:05 Стаханів Харків Щоденно
07:10 Попасна Троїцьке Щоденно
07:10 Попасна Луганськ №2 ПН, ВТ, СР, ЧТ
07:15 Попасна Первомайськ Щоденно
07:15 Попасна Врубівка Щоденно
07:25 Первомайськ Бердянськ Щоденно
07:35 Попасна Первомайськ Щоденно
07:55 Попасна Первомайськ Щоденно
08:05 Попасна Горськ Щоденно
08:15 Попасна Первомайськ Щоденно
08:20 Попасна Врубівка СБ, НД
08:30 Попасна Артемівськ Щоденно
08:35 Попасна Первомайськ Щоденно
08:40 Артемівськ Первомайськ Щоденно
09:00 Попасна Горськ Щоденно
09:00 Попасна Первомайськ Щоденно
09:15 Попасна Врубівка Щоденно крім СБ та НД
09:20 Попасна Первомайськ Щоденно
09:30 Попасна Врубівка СБ, НД
09:40 Первомайськ Артемівськ Щоденно
09:45 Попасна Горськ Щоденно
10:00 Попасна Первомайськ Щоденно
10:20 Попасна Первомайськ Щоденно
10:40 Попасна Первомайськ Щоденно
10:45 Попасна Врубівка Щоденно крім СБ та НД
10:45 Попасна Троїцьке Щоденно
11:00 Попасна Первомайськ Щоденно
11:00 Попасна Врубівка СБ, НД
11:20 Попасна Первомайськ Щоденно
11:35 Попасна Артемівськ Щоденно
11:40 Попасна Первомайськ Щоденно
12:00 Попасна Первомайськ Щоденно
12:00 Попасна Горськ Щоденно
12:25 Попасна Первомайськ Щоденно
12:30 Попасна Троїцьке Щоденно
12:30 Артемівськ Первомайськ Щоденно
12:30 Попасна Горськ Щоденно
12:35 Попасна Врубівка СБ, НД
12:45 Попасна Врубівка Щоденно крім СБ та НД
13:00 Попасна Первомайськ Щоденно
13:30 Первомайськ Артемівськ Щоденно
13:40 Попасна Донецьк Щоденно
13:40 Попасна Первомайськ Щоденно
13:45 Попасна Горськ Щоденно
14:10 Попасна Луганськ №2 НД
14:10 Попасна Врубівка Щоденно
14:15 Попасна Первомайськ Щоденно
14:30 Попасна Артемівськ Щоденно
14:35 Попасна Первомайськ Щоденно
14:50 Сєдово Стаханів Щоденно
14:55 Попасна Первомайськ Щоденно
15:20 Попасна Первомайськ Щоденно
15:45 Попасна Врубівка СБ, НД
15:50 Попасна Артемівськ Щоденно
15:55 Попасна Первомайськ Щоденно
16:05 Попасна Врубівка Щоденно крім СБ та НД
16:10 Попасна Горськ Щоденно крім СБ та НД
16:15 Артемівськ Первомайськ Щоденно
16:20 Попасна Первомайськ Щоденно
16:25 Попасна Горськ Щоденно
17:00 Попасна Первомайськ Щоденно
17:15 Попасна Троїцьке Щоденно