Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Роздольне


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:00 Роздольне Рилєєвка Щоденно крім НД
05:00 Роздольне Сєвєрна Щоденно
05:10 Роздольне Сімферополь Щоденно
05:30 Роздольне Далеке Щоденно крім СБ та НД
05:35 Роздольне Сімферополь ПН, ПТ
05:50 Роздольне Новоселівське Щоденно крім СБ та НД
06:10 Роздольне Сімферополь Щоденно
06:40 Роздольне Вітрянка ПН, ВТ, ПТ
07:00 Роздольне Портове Щоденно
07:10 Роздольне Сімферополь Щоденно
07:40 Роздольне Ялта Щоденно
07:50 Роздольне Кр.Перекопськ Щоденно крім ПН
08:10 Роздольне Огні ПН, ВТ, ПТ
08:30 Роздольне Славне Щоденно
09:00 Роздольне Джанкой Щоденно
09:50 Роздольне Славне Щоденно крім НД
10:50 Роздольне Огні ПН, ВТ, ПТ
11:00 Роздольне Славне Щоденно
11:40 Роздольне Вітрянка ПН, ВТ, ПТ
11:45 Роздольне Новоселівське Щоденно крім СБ та НД
12:10 Роздольне Далеке Щоденно крім СБ та НД
12:15 Роздольне Рилєєвка Щоденно крім НД
12:20 Роздольне Джанкой Щоденно
13:00 Роздольне Портове Щоденно
13:50 Роздольне Сімферополь Щоденно
14:45 Роздольне Сімферополь НД
15:40 Роздольне Сімферополь Щоденно