Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Ровеньки


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:00 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
05:15 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
05:19 Ринок Ясеновський Щоденно
05:25 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
05:29 Ринок Ясеновський Щоденно
05:30 Ровеньки Луганськ Щоденно
05:35 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
05:40 Ровеньки Свердловськ Щоденно крім НД
05:45 Ровеньки Донецьк Щоденно
05:55 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
05:59 Ринок Ясеновський Щоденно крім СБ
06:00 Ровеньки Луганськ Щоденно
06:00 Ровеньки Большекамянка Щоденно
06:00 Ринок Антрацит Щоденно
06:05 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
06:14 Ринок Ясеновський Щоденно
06:15 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
06:15 Ровеньки Большекамянка Щоденно
06:19 Ринок Антрацит Щоденно
06:20 Ровеньки Свердловськ Щоденно
06:25 Ровеньки Большекамянка Щоденно
06:29 Ринок Ясеновський Щоденно крім НД
06:30 Ровеньки Луганськ Щоденно
06:35 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
06:39 Ринок Антрацит Щоденно
06:40 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
06:45 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
06:45 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
06:45 Свердловськ Донецьк Щоденно
06:59 Ринок Ясеновський Щоденно крім СБ
07:00 Ровеньки Свердловськ Щоденно крім ПН
07:00 Ровеньки Луганськ Щоденно
07:00 Ровеньки Алчевськ ВТ, СР, ЧТ, СБ
07:00 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно крім НД
07:04 Ринок Антрацит Щоденно крім НД
07:10 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
07:14 Ринок Ясеновський Щоденно
07:15 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
07:15 Ровеньки Алчевськ ПН, ПТ
07:20 Ровеньки Луганськ Щоденно
07:20 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
07:20 Ровеньки Большекамянка Щоденно
07:25 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
07:30 Ровеньки Свердловськ Щоденно
07:34 Ринок Ясеновський Щоденно
07:35 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
07:40 Ровеньки Большекамянка Щоденно
07:40 Ровеньки Донецьк Щоденно
07:40 Ровеньки Луганськ Щоденно
07:40 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім СБ
07:44 Ринок Ясеновський Щоденно
08:00 Ровеньки Луганськ Щоденно
08:00 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
08:00 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
08:00 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
08:04 Ринок Ясеновський Щоденно крім СБ
08:05 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
08:10 Ровеньки Свердловськ Щоденно
08:20 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім ПН та НД
08:24 Ринок Ясеновський Щоденно
08:25 Ровеньки Большекамянка Щоденно
08:25 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
08:30 Ровеньки Луганськ Щоденно
08:31 Ринок Антрацит Щоденно
08:39 Ринок Ясеновський Щоденно крім НД
08:40 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
08:45 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
08:50 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно крім НД
08:50 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
08:59 Ринок Ясеновський Щоденно крім СБ
09:00 Ровеньки Донецьк ПТ
09:00 Ровеньки Свердловськ Щоденно крім НД
09:00 Ровеньки Луганськ Щоденно
09:03 Луганськ Ростов Щоденно
09:05 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
09:09 Ринок Ясеновський Щоденно
09:15 Ровеньки Большекамянка Щоденно
09:19 Ринок Антрацит Щоденно
09:20 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД

Сторінки: 1, 2, 3  Наступна