Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Ровеньки


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
09:25 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
09:30 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
09:30 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
09:35 Ровеньки Луганськ Щоденно
09:39 Ринок Ясеновський Щоденно
09:40 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім СБ
09:45 Краснодон Харків Щоденно
09:45 Ровеньки Свердловськ Щоденно
09:49 Ринок Ясеновський Щоденно
09:55 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
09:59 Ринок Антрацит Щоденно
10:00 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
10:00 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
10:00 Ровеньки Краснівка ПТ, СБ, НД
10:05 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
10:05 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
10:10 Ровеньки Луганськ Щоденно
10:15 Краснодон Маріуполь Через день
10:19 Ринок Ясеновський Щоденно крім СБ
10:20 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім ПН та НД
10:25 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
10:29 Ринок Антрацит Щоденно крім НД
10:40 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
10:40 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно крім НД
10:40 Ровеньки Луганськ Щоденно
10:40 Ровеньки Большекамянка Щоденно
10:45 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
10:45 Ровеньки Свердловськ Щоденно
10:49 Ринок Ясеновський Щоденно
10:55 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
10:59 Ринок Ясеновський Щоденно крім НД
11:00 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
11:00 Донецьк Свердловськ Щоденно
11:10 Ринок Антрацит Щоденно
11:10 Ровеньки Луганськ Щоденно
11:15 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
11:15 Свердловськ Донецьк ПТ, СБ, НД
11:20 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
11:25 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
11:29 Ринок Ясеновський Щоденно крім СБ
11:35 Ровеньки Луганськ Щоденно
11:35 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
11:39 Ринок Ясеновський Щоденно
11:40 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
11:40 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім СБ
11:50 Ровеньки Свердловськ Щоденно
12:00 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
12:00 Ровеньки Луганськ Щоденно
12:01 Ринок Ясеновський Щоденно
12:05 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
12:05 Ровеньки Большекамянка Щоденно
12:05 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
12:11 Ринок Ясеновський Щоденно
12:15 Свердловськ Харків Щоденно
12:20 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім ПН та НД
12:23 Ринок Антрацит Щоденно
12:25 Ровеньки Свердловськ Щоденно крім ПН
12:25 Кременная Свердловськ ПТ, СБ, НД
12:25 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
12:30 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно крім НД
12:30 Ровеньки Луганськ Щоденно
12:40 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
12:45 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
12:47 Ринок Ясеновський Щоденно крім СБ
12:50 Ровеньки Большекамянка Щоденно
12:50 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
13:00 Ровеньки Свердловськ Щоденно
13:00 Ровеньки Луганськ Щоденно
13:10 Свердловськ Донецьк Щоденно
13:11 Ринок Ясеновський Щоденно
13:15 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
13:15 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
13:20 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
13:24 Ринок Антрацит Щоденно
13:25 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
13:30 Ровеньки Луганськ Щоденно
13:34 Ринок Ясеновський Щоденно крім НД
13:35 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
13:40 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД

Сторінки: Попередня  1, 2, 3  Наступна