Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Ровеньки


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
13:40 Ровеньки Свердловськ Щоденно
13:40 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім СБ
13:45 Ровеньки Алчевськ ПТ
13:50 Ровеньки Большекамянка Щоденно
13:54 Ринок Ясеновський Щоденно крім СБ
14:00 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
14:00 Ровеньки Луганськ Щоденно
14:00 Ринок Антрацит Щоденно
14:05 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
14:05 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
14:14 Ринок Ясеновський Щоденно
14:15 Ровеньки Свердловськ Щоденно крім НД
14:20 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім ПН та НД
14:20 Ровеньки Большекамянка Щоденно
14:20 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно крім НД
14:30 Ровеньки Луганськ Щоденно
14:31 Свердловськ Кременная ПТ, СБ, НД
14:34 Ринок Антрацит Щоденно крім НД
14:35 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
14:40 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
14:40 Ровеньки Большекамянка Щоденно
14:44 Ринок Ясеновський Щоденно
14:45 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
14:54 Ринок Ясеновський Щоденно
14:55 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
14:55 Харків Свердловськ Щоденно
15:00 Ровеньки Луганськ Щоденно
15:00 Ровеньки Свердловськ Щоденно
15:00 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
15:10 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
15:14 Ринок Ясеновський Щоденно крім СБ
15:20 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
15:20 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
15:24 Ринок Антрацит Щоденно
15:25 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
15:30 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
15:35 Ровеньки Луганськ Щоденно
15:35 Ровеньки Свердловськ Щоденно крім ПН
15:40 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім СБ
15:44 Ринок Ясеновський Щоденно
15:45 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
15:55 Ринок Ясеновський Щоденно крім НД
16:00 Ровеньки Краснівка ПТ, СБ, НД
16:00 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
16:05 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
16:10 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно крім НД
16:10 Маріуполь Краснодон Через день
16:15 Ровеньки Большекамянка Щоденно
16:15 Ровеньки Луганськ Щоденно
16:17 Ринок Ясеновський Щоденно крім СБ
16:20 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім ПН та НД
16:25 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
16:27 Ринок Ясеновський Щоденно
16:35 Ровеньки Большекамянка Щоденно
16:40 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
16:40 Ровеньки Свердловськ Щоденно
16:45 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
16:45 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
16:47 Ростов Луганськ Щоденно
16:49 Ринок Ясеновський Щоденно
16:50 Ровеньки Луганськ Щоденно
17:00 Ровеньки Большекамянка Щоденно крім НД
17:05 Ринок Ясеновський Щоденно
17:10 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
17:25 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
17:25 Донецьк Свердловськ Щоденно
17:29 Ринок Ясеновський Щоденно крім СБ
17:35 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно
17:52 Ринок Ясеновський Щоденно
17:55 Ровеньки Большекамянка Щоденно
18:00 Ровеньки Н.Дарївка Щоденно крім НД
18:00 Ровеньки Чапаєва (Шахта-2) Щоденно крім НД
18:05 Ровеньки Н.Тарасівка Щоденно
18:07 Ринок Ясеновський Щоденно крім НД

Сторінки: Попередня  1, 2, 3