Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Сімферополь


Автостанція №4
Час Рейс Розклад
18:05 Сімферополь №4 Краснівка Щоденно
18:12 Сімферополь №4 Василівка Щоденно
18:15 Сімферополь №4 Дрофино ПТ, СБ, НД
18:20 Сімферополь №4 Совєтський Щоденно
18:25 Сімферополь №4 Лісносілья Щоденно
18:30 Сімферополь №4 Трудове Щоденно
18:35 Сімферополь №4 Верх.Курганне Щоденно крім НД
18:40 Сімферополь №4 Іванівка Щоденно
18:40 Сімферополь №4 Дрофино ПН, ВТ, СР, ЧТ
18:50 Сімферополь №4 Совєтський Щоденно
18:50 Сімферополь №4 Мазанка Щоденно
18:55 Сімферополь №4 Трудове Щоденно крім СБ та НД
19:05 Сімферополь №4 Донське Щоденно
19:10 Сімферополь №4 Нижньогірський Щоденно
19:20 Сімферополь №4 Трудове Щоденно
19:25 Сімферополь №4 Іванівка Щоденно
19:30 Сімферополь №4 Совєтський Щоденно
19:30 Сімферополь №4 Краснівка Щоденно
20:00 Сімферополь №4 Опушки Щоденно
20:05 Сімферополь №4 Іванівка Щоденно
20:20 Сімферополь №4 Трудове Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4