Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Сміла


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:35 Сміла Орловець Щоденно
05:35 Сміла Куцівка Щоденно
05:50 Сміла Пастирське Щоденно
05:50 Черкаси №2 Лебедин Щоденно
06:00 Сміла Макіївка Щоденно
06:00 Сміла Черкаси №2 Щоденно
06:10 Черкаси №2 Шевченкове Щоденно
06:25 Сміла Умань Щоденно
06:45 Монастирище Черкаси Щоденно крім НД
06:50 Сміла Київ 'видубичі' Щоденно
07:00 Черкаси №2 Умань Щоденно
07:10 Городище Полтава Щоденно
07:15 Сміла Черкаси №2 Щоденно
07:20 Черкаси №2 Умань ПТ, НД
07:30 Черкаси №2 Київ 'видубичі' Щоденно
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище Щоденно
07:40 Радиванівка Черкаси №2 Щоденно
07:40 Черкаси Жашків Щоденно
07:55 Черкаси №2 Комарівка Щоденно
07:55 Сміла Черкаси №2 Щоденно
07:55 Черкаси №2 Умань Щоденно
08:05 Черкаси Кривий Ріг Щоденно
08:10 Сміла Харків Щоденно
08:25 Черкаси №2 Умань Щоденно
08:25 Потоки Черкаси Щоденно
08:30 Черкаси Київ 'видубичі' Щоденно
08:30 Моринці Черкаси Щоденно
08:35 Сміла Черкаси №2 Щоденно
08:40 Черкаси №2 Маньківка Щоденно
08:50 Кіровоград Київ 'видубичі' Щоденно
08:55 Федюківка Черкаси Щоденно
08:55 Чигирин Умань Щоденно
09:05 Лебедин Черкаси №2 Щоденно
09:10 Сміла Шпола Щоденно
09:10 Черкаси Миколаїв Щоденно
09:15 Долинська Київ 'видубичі' Щоденно
09:25 Маньківка Черкаси №2 ПН, ПТ, НД
09:30 Черкаси №2 Умань Щоденно
09:32 Черкаси №2 Корсунь Щоденно
09:35 Сміла Орловець Щоденно
09:35 Черкаси Одеса Щоденно
09:40 Корсунь Черкаси Щоденно
09:40 Кам'янка Київ 'видубичі' Щоденно
09:55 Сміла Черкаси №2 Щоденно
10:00 Кіровоград Київ Щоденно
10:05 Ярошівка Черкаси №2 ПТ, НД
10:10 Черкаси №2 Біла Церква Щоденно
10:15 Сміла Черкаси №2 Щоденно
10:15 Лисянка Черкаси Щоденно
10:20 Золотоноша Умань Щоденно
10:20 Тараща Черкаси ПН, ПТ, НД
10:35 Черкаси Моринці Щоденно
10:35 Сміла Черкаси №2 Щоденно
10:45 Канів Черкаси №2 Щоденно
10:50 Кривий Ріг Київ 'видубичі' Щоденно
11:00 Шевченкове Черкаси №2 Щоденно
11:05 Кам'янка Умань Щоденно
11:15 Сміла Черкаси №2 Щоденно
11:20 Київ 'видубичі' Жовті Води Щоденно
11:30 Сміла Макіївка Щоденно
11:35 Черкаси Вінниця Щоденно
11:45 Черкаси Федюківка Щоденно
11:45 Новоархангельськ Черкаси Щоденно
11:55 Жашків Черкаси Щоденно
12:00 Київ 'видубичі' Черкаси ПН, ПТ, СБ, НД
12:00 Кіровоград Київ 'видубичі' Щоденно
12:10 Київ Запоріжжя Щоденно
12:10 Сміла Ташлик ПН, СР, ПТ, НД
12:20 Черкаси Корсунь Щоденно
12:20 Черкаси Потоки Щоденно
12:20 Комарівка Черкаси Щоденно
12:20 Кривий Ріг Черкаси Щоденно
12:30 Черкаси Монастирище Щоденно
12:35 Сміла Черкаси №2 Щоденно
12:40 Сміла Куцівка Щоденно
12:40 Чигирин Київ 'видубичі' Щоденно
13:00 Сміла Орловець Щоденно
13:00 Черкаси Умань Щоденно
13:15 Черкаси №2 Канів Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3  Наступна