Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Сміла


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
13:15 Сміла Черкаси №2 Щоденно
13:16 Корсунь Черкаси №2 Щоденно
13:25 Черкаси №2 Умань Щоденно
13:30 Київ 'видубичі' Кривий Ріг Щоденно
13:35 Черкаси Комарівка Щоденно
13:40 Київ 'видубичі' Олександрія Щоденно
13:42 Черкаси Монастирище Щоденно крім СБ та НД
13:50 Сміла Пастирське Щоденно
13:55 Черкаси Київ 'видубичі' Щоденно
13:55 Черкаси Дніпропетровськ Щоденно
13:55 Сміла Черкаси №2 Щоденно
14:05 Київ 'видубичі' Кіровоград Щоденно
14:05 Черкаси №2 Умань Щоденно
14:15 Черкаси №2 Ярошівка ПТ, НД
14:15 Черкаси Монастирище Щоденно
14:15 Черкаси Тараща ПН, ПТ, НД
14:20 Черкаси №2 Радиванівка Щоденно
14:35 Миколаїв Черкаси Щоденно
14:35 Черкаси Кривий Ріг Щоденно
14:40 Жовті Води Київ 'видубичі' Щоденно
14:55 Черкаси Лисянка Щоденно
14:55 Черкаси Жашків Щоденно
15:00 Черкаси №2 Ватутіно ПН, СР, ПТ
15:05 Київ 'видубичі' Черкаси ПТ, СБ, НД
15:10 Черкаси №2 Шевченкове Щоденно
15:11 Черкаси Монастирище Щоденно
15:15 Умань Черкаси №2 Щоденно
15:25 Київ Стрілкове Щоденно
15:25 Ватутіно Черкаси №2 НД
15:35 Черкаси Київ 'видубичі' ПН, ПТ, СБ, НД
15:35 Київ 'видубичі' Черкаси Щоденно
15:35 Сміла Черкаси №2 Щоденно
15:40 Черкаси №2 Лебедин Щоденно
15:55 Сміла Черкаси №2 Щоденно
16:10 Черкаси №2 Маньківка ПН, ПТ, НД
16:15 Сміла Кременчук Щоденно
16:15 Моринці Черкаси Щоденно
16:15 Сміла Макіївка Щоденно
16:15 Умань Черкаси №2 Щоденно
16:20 Київ 'видубичі' Черкаси №2 Щоденно
16:20 Сміла Орловець Щоденно
16:20 Черкаси Івахни Щоденно
16:35 Умань Черкаси Щоденно
16:35 Сміла Черкаси №2 Щоденно
16:35 Олександрія Київ 'видубичі' Щоденно
16:40 Сміла Шпола Щоденно
16:45 Черкаси Жашків Щоденно
16:45 Черкаси Монастирище Щоденно
16:50 Київ 'видубичі' Олександрія Щоденно
16:55 Черкаси №2 Ямпіль Щоденно крім НД
17:00 Черкаси Жашків Щоденно
17:10 Сміла Куцівка Щоденно
17:10 Київ 'видубичі' Долинська Щоденно
17:15 Умань Черкаси №2 ПТ, НД
17:20 Радиванівка Черкаси №2 Щоденно
17:20 Кривий Ріг Київ 'видубичі' Щоденно
17:20 Черкаси Новоархангельськ Щоденно
17:30 Маньківка Черкаси №2 Щоденно
17:35 Сміла Черкаси №2 Щоденно
17:40 Черкаси №2 Ватутіно НД
17:50 Черкаси Корсунь Щоденно
17:55 Умань Чигирин Щоденно
18:05 Київ 'видубичі' Кривий Ріг Щоденно
18:05 Київ 'видубичі' Сміла Щоденно
18:15 Черкаси Київ 'видубичі' ПТ, СБ, НД
18:15 Комарівка Черкаси Щоденно
18:15 Сміла Черкаси №2 Щоденно
18:30 Київ 'видубичі' Кіровоград Щоденно
18:30 Умань Кам'янка Щоденно
18:30 Стрілкове Київ Щоденно
18:30 Вінниця Черкаси Щоденно
18:40 Черкаси №2 Монастирище Щоденно крім СБ
18:45 Жашків Черкаси Щоденно
18:50 Лебедин Черкаси №2 Щоденно
19:00 Київ 'видубичі' Черкаси Щоденно
19:05 Одеса Черкаси Щоденно
19:10 Черкаси Умань ПТ, СБ, НД
19:10 Черкаси Моринці Щоденно
19:15 Умань Золотоноша Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3  Наступна