Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Старобільськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:43 Новобіла Луганськ Щоденно крім НД
05:45 Сватово Луганськ Щоденно крім СБ та НД
05:50 Білокуракіно Луганськ Щоденно
06:00 Старобільськ Донецьк Щоденно
06:05 Орловка Сєвєродонецьк Щоденно
06:10 Білокуракіно Харків ПН, ПТ, СБ, НД
06:14 Н.Дуванка Луганськ Щоденно крім НД
06:18 Осиново Луганськ Щоденно
06:23 Коноплянівка Луганськ ПН
06:25 Райгородка Луганськ ПН
06:38 Троїцьк Луганськ Щоденно
06:40 Білокуракіно Луганськ Щоденно крім НД
07:00 Троїцьк Луганськ Щоденно крім НД
07:00 Рубіжне Л.Олександрівка ПТ, СБ, НД
07:10 Старобільськ Харків Щоденно
07:11 Марківка Луганськ Щоденно крім СР та ЧТ
07:15 Олександрополь Луганськ Щоденно крім НД
07:27 Мілове Рубіжне Щоденно
07:30 Старобільськ Рубіжне Щоденно
07:30 Троїцьк Луганськ Щоденно крім НД
07:30 Ганусівка Луганськ Щоденно
07:40 Троїцьк Луганськ Щоденно
07:42 Камянка Луганськ Щоденно крім НД
07:50 Новопсков Харків Щоденно
07:50 Березівка Луганськ Щоденно
07:55 Сєвєродонецьк Білокуракіно Щоденно
07:55 Луганськ Троїцьк Щоденно крім ВТ
08:08 Рубіжне Камянка Щоденно
08:10 Коноплянівка Луганськ Щоденно крім ПН
08:16 Сєвєродонецьк Мілове Щоденно
08:25 Луганськ Білокуракіно Щоденно
08:25 Білокуракіно Лисичанськ Щоденно
08:30 Старобільськ Луганськ Щоденно
08:37 Сєвєродонецьк Сосновка ПН, ПТ, СБ, НД
08:45 Рубіжне Россошь Щоденно
08:52 Луганськ Новопсков Щоденно
08:55 Марківка Кремінна Щоденно крім ЧТ
09:05 Старобільськ Луганськ Щоденно крім ВТ
09:12 Луганськ Троїцьк Щоденно
09:15 Новопсков Лисичанськ Щоденно крім СР
09:20 Старобільськ Лиман СБ, НД
09:20 Старобільськ Білокуракіно СБ
09:25 Троїцьк Луганськ Щоденно
09:40 Сєвєродонецьк Новобіла Щоденно
09:50 Старобільськ Луганськ Щоденно крім ЧТ
09:50 Старобільськ Лисичанськ Щоденно крім ПН
09:56 Рубіжне Мілове Щоденно
10:00 Старобільськ Дніпропетровськ Щоденно
10:15 Шарівка Луганськ Щоденно
10:15 Сєвєродонецьк Орловка Щоденно
10:20 Брянка Білолуцьк ПН, ПТ, СБ, НД
10:25 Білокуракіно Сєвєродонецьк Щоденно
10:29 Рубіжне Новопсков ПН, ПТ, СБ, НД
10:30 Луганськ Бєлгород Через день
10:30 Старобільськ Караяшник СБ, НД
10:35 Старобільськ Курячівка СБ, НД
10:37 Луганськ Новопсков Щоденно
10:40 Новобіла Луганськ Щоденно
10:42 Старобільськ Стаханов ПТ, СБ, НД
10:55 Райгородка Луганськ Щоденно крім ПН
11:00 Старобільськ Курячівка Щоденно крім СБ та НД
11:00 Старобільськ Солідарне Щоденно крім СБ та НД
11:15 Білокуракіно Луганськ Щоденно
11:17 Москва Луганськ СР, СБ
11:20 Луганськ Харків Щоденно
11:30 Старобільськ Караяшник Щоденно крім СБ та НД
11:35 Старобільськ Луганськ Щоденно крім ВТ та СР
11:45 Камянка Луганськ НД
11:50 Луганськ Олександрополь Щоденно крім НД
11:50 Сєвєродонецьк Марківка Щоденно
11:55 Луганськ Осиново Щоденно
11:55 Харків Луганськ Щоденно
12:14 Камянка Рубіжне Щоденно
12:15 Луганськ Новопсков Щоденно
12:20 Сєвєродонецьк Л.Олександрівка Щоденно
12:35 Сосновка Сєвєродонецьк ПН, ПТ, СБ, НД
12:40 Старобільськ Козлово Щоденно крім НД
12:44 Харків Білокуракіно ПТ, СБ, НД
13:00 Старобільськ Рубіжне Щоденно

Сторінки: 1, 2  Наступна