Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Старобільськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
13:05 Луганськ Білокуракіно Щоденно крім НД
13:10 Луганськ Камянка Щоденно крім СР
13:13 Новопсков Луганськ Щоденно
13:15 Мілове Сєвєродонецьк Щоденно
13:30 Троїцьк Луганськ НД
14:00 Лисичанськ Новопсков Щоденно крім СР
14:03 Новопсков Луганськ Щоденно
14:10 Луганськ Марківка Щоденно крім СР та ЧТ
14:14 Троїцьк Луганськ Щоденно крім ВТ
14:15 Л.Олександрівка Рубіжне ПТ, СБ, НД
14:18 Луганськ Москва ПН, ЧТ
14:20 Луганськ Березівка Щоденно
14:21 Луганськ Троїцьк Щоденно
14:25 Н.Дуванка Луганськ НД
14:29 Луганськ Харків Щоденно
14:35 Кремінна Марківка Щоденно крім ЧТ
14:38 Новопсков Луганськ Щоденно
14:45 Старобільськ Лисичанськ Щоденно крім ПН
14:50 Родіна Луганськ НД
15:05 Орловка Сєвєродонецьк Щоденно
15:06 Луганськ Ганусівка Щоденно
15:10 Лисичанськ Білокуракіно Щоденно
15:13 Осиново Луганськ Щоденно
15:24 Луганськ Н.Дуванка Щоденно крім НД
15:41 Новопсков Рубіжне ПН, ПТ, СБ, НД
15:47 Луганськ Білокуракіно Щоденно
15:50 Білокуракіно Харків ПТ, СБ, НД
15:54 Луганськ Новобіла Щоденно
15:55 Старобільськ Луганськ Щоденно крім ЧТ
16:00 Старобільськ Курячівка Щоденно крім СБ та НД
16:05 Білолуцьк Брянка ПН, ПТ, СБ, НД
16:11 Рубіжне Мілове Щоденно
16:15 Бєлгород Луганськ Через день
16:18 Троїцьк Луганськ Щоденно
16:20 Луганськ Троїцьк Щоденно
16:23 Луганськ Сватово Щоденно крім СБ та НД
16:27 Луганськ Осиново Щоденно
16:28 Камянка Луганськ Щоденно крім СР
16:35 Луганськ Родіна ПТ
16:37 Новобіла Сєвєродонецьк Щоденно
16:48 Луганськ Москва ВТ, ПТ
16:50 Старобільськ Луганськ Щоденно
16:56 Луганськ Коноплянівка Щоденно
17:00 Луганськ Троїцьк Щоденно
17:02 Луганськ Камянка Щоденно
17:05 Марківка Сєвєродонецьк Щоденно
17:10 Старобільськ Лиман Щоденно крім СБ та НД
17:15 Харків Луганськ Щоденно
17:19 Мілове Рубіжне Щоденно
17:30 Луганськ Райгородка Щоденно
17:35 Луганськ Шарівка Щоденно
17:51 Луганськ Троїцьк Щоденно
18:00 Л.Олександрівка Сєвєродонецьк Щоденно
18:20 Старобільськ Луганськ Щоденно крім ВТ та СР
18:20 Россош Рубіжне Щоденно
18:21 Луганськ Троїцьк Щоденно крім НД
19:38 Харків Білокуракіно ПН, ПТ, СБ, НД

Сторінки: Попередня  1, 2