Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Старокостянтинів


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:20 Старокостянтинів Шевченко Щоденно крім СР
05:30 Старокостянтинів Кантівка ЧТ, НД
05:40 Старокостянтинів Іляшівка СБ, НД
05:40 Старокостянтинів Райки Щоденно
05:45 Старокостянтинів Камянець-Подільський Щоденно крім НД
05:50 Старокостянтинів Губин ЧТ, НД
05:50 Старокостянтинів Антоніни Щоденно
05:55 Хмельницький Рівне Щоденно
06:00 Хмельницький Партинці Щоденно крім СР
06:00 Старокостянтинів Костянець Щоденно крім ПН та СР
06:00 Старокостянтинів Хмельницький №2 Щоденно крім СР
06:10 Старокостянтинів Загірне Щоденно крім ПН
06:10 Старокостянтинів Махаринці Щоденно
06:10 Старокостянтинів Пихтії Щоденно крім ПН та СР
06:10 Старокостянтинів Капустин Щоденно крім СР та ПТ
06:15 Старокостянтинів Круглики Щоденно крім ПН
06:15 Старокостянтинів Киселі ВТ, ЧТ, СБ, НД
06:15 Хмельницький Сошне Щоденно
06:20 Старокостянтинів Григорівка ЧТ, СБ, НД
06:20 Старокостянтинів Іляшівка ВТ, ЧТ, ПТ
06:20 Старокостянтинів М.Мацевичі Щоденно крім ПН
06:25 Старокостянтинів Попівці ЧТ, СБ, НД
06:30 Старокостянтинів Красилів Щоденно крім ПН
06:30 Старокостянтинів Самченці Щоденно
06:40 Старокостянтинів Самчики Щоденно
06:45 Мшанець Хмельницький Щоденно крім СР
06:50 Пашківці Хмельницький Щоденно крім СР
06:50 Старокостянтинів Теофіполь Щоденно
06:55 Старокостянтинів Малашівка Щоденно крім ПН
06:55 Старокостянтинів Морозівка Щоденно
07:00 Славута Хмельницький Щоденно
07:00 Старокостянтинів Кучівка Щоденно крім СР
07:05 Хмельницький Ізяслав Щоденно крім ВТ
07:10 Ізяслав Хмельницький Щоденно
07:10 Старокостянтинів Партинці Щоденно крім ПН
07:15 Старокостянтинів Киселі ПТ
07:19 Хмельницький Понінка Щоденно
07:20 Старокостянтинів Бовкуни Щоденно крім СР
07:20 Старокостянтинів Манівці ЧТ, СБ, НД
07:30 Хмельницький Климентовичі Щоденно крім ВТ
07:30 Партинці Хмельницький Щоденно крім СР
07:35 Старокостянтинів Хмельницький №2 Щоденно крім СР
07:40 Полонне Хмельницький Щоденно крім СР
07:40 Старокостянтинів В.Керекешина ЧТ, НД
07:45 Шевченко Хмельницький Щоденно крім СР
07:50 Старокостянтинів Воронківці Щоденно
07:55 Шепетівка Хмельницький Щоденно крім СР
08:00 Кунів Хмельницький Щоденно
08:00 Старокостянтинів М.Чернятин Щоденно
08:10 Полонне Хмельницький Щоденно
08:10 Старокостянтинів Вінниця №2 Щоденно
08:17 Шепетівка Хмельницький Щоденно
08:25 Хмельницький Полонне Щоденно
08:25 Хмельницький Рівне Щоденно
08:30 Старокостянтинів Самчики Щоденно
08:30 Славута Хмельницький Щоденно
08:30 Старокостянтинів Григорівка ЧТ, СБ, НД
08:30 Старокостянтинів Григорівка ВТ, СР, ПТ
08:40 Шепетівка Хмельницький Щоденно крім СР
08:55 Шепетівка Чернівці Щоденно
09:00 Хмельницький Луцьк Щоденно
09:00 Старокостянтинів Попівці ЧТ, СБ, НД
09:00 Хмельницький №2 Житомир Щоденно крім ВТ
09:00 Махаринці Хмельницький Щоденно
09:05 Рівне Хмельницький Щоденно
09:15 Хмельницький Почаїв Щоденно крім СР
09:15 Ямпіль Хмельницький Щоденно
09:20 Хмельницький Мшанець Щоденно крім СР
09:20 Камянець-Подільський Нетішин Щоденно
09:20 Полонне Хмельницький Щоденно
09:25 Старокостянтинів Партинці ЧТ, СБ, НД
09:30 Старокостянтинів Губин ЧТ, НД
09:30 Старокостянтинів Пихтії ЧТ, СБ, НД
09:35 Понінка Камянець-Подільський Щоденно
09:40 Хмельницький Шепетівка Щоденно
09:40 Сошне Хмельницький Щоденно
09:45 Старокостянтинів Самчики Щоденно
09:45 Шепетівка Київ Щоденно
09:50 Северини Хмельницький Щоденно крім СР

Сторінки: 1, 2, 3  Наступна