Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Тальне


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:10 Тальне Київ Щоденно
05:10 Тальне Криві Коліна Щоденно
05:40 Тальне Піщана Щоденно крім СР та СБ
05:45 Умань Черкаси Щоденно крім НД
05:45 Тальне Лісове Щоденно крім СР та СБ
05:50 Тальне Вишнопіль Щоденно крім СР та СБ
05:50 Тальне Заліське Щоденно крім СР та СБ
05:50 Тальне Кобиляки Щоденно крім СР та СБ
05:55 Тальне Чеснопіль Щоденно крім СР та СБ
05:57 Маньківка Черкаси №2 Щоденно
06:00 Тальне Маньківка Щоденно крім СР та СБ
06:00 Тальне Новоархангельськ ПН, ВТ, ПТ, НД
06:15 Христинівка Черкаси Щоденно крім НД
06:15 Тальне Колодисте Щоденно крім СР та СБ
06:20 Тальне Папуженці Щоденно крім СР та СБ
06:20 Тальне Романівка Щоденно крім СР та СБ
06:25 Криві Коліна Умань Щоденно
06:40 Умань Черкаси Щоденно
06:50 Ватутіно Одеса Щоденно
07:25 Умань Черкаси Щоденно
07:55 Умань Черкаси Щоденно
08:10 Тальне Черкаси ПТ, НД
08:15 Тальне Київ Щоденно
08:20 Тальне Вінниця Щоденно крім СР
08:20 Тальне Умань Щоденно
08:28 Умань Черкаси Щоденно
08:35 Черкаси №2 Умань Щоденно
09:05 Сміла Умань Щоденно
09:05 Умань Криві Коліна Щоденно
09:05 Умань Черкаси №2 Щоденно
09:20 Черкаси №2 Умань Щоденно
09:25 Новоархангельськ Черкаси Щоденно
09:50 Канів Умань Щоденно
09:50 Умань Черкаси Щоденно
10:05 Тальне Звенигородка Щоденно крім ВТ та ЧТ
10:20 Івахни Черкаси Щоденно
10:25 Корсунь Умань Щоденно
10:25 Черкаси №2 Умань Щоденно
10:55 Черкаси №2 Умань Щоденно
10:55 Монастирище Черкаси Щоденно
11:00 Черкаси Умань Щоденно крім НД
11:05 Канів Умань Щоденно
11:10 Умань Черкаси №2 Щоденно
11:25 Чигирин Умань Щоденно
11:55 Черкаси №2 Умань Щоденно
12:00 Черкаси Христинівка Щоденно крім НД
12:00 Умань Черкаси №2 Щоденно
12:35 Умань Черкаси №2 Щоденно
12:40 Золотоноша Умань Щоденно
12:50 Тальне Маньківка Щоденно крім СР та СБ
13:00 Тальне Чеснопіль Щоденно крім СР та СБ
13:00 Тальне Папуженці Щоденно крім СР та СБ
13:05 Умань Канів Щоденно
13:20 Кам'янка Умань Щоденно
13:30 Тальне Колодисте Щоденно крім СР та СБ
13:30 Тальне Заліське Щоденно крім СР та СБ
13:50 Тальне Піщана Щоденно крім СР та СБ
13:50 Умань Черкаси №2 Щоденно
13:50 Умань Канів Щоденно
14:00 Тальне Новоархангельськ ПН, ВТ, ПТ, НД
14:10 Тальне Лісове Щоденно крім СР та СБ
14:10 Тальне Романівка Щоденно крім СР та СБ
14:15 Умань Черкаси №2 Щоденно
14:25 Черкаси Вінниця Щоденно
14:30 Тальне Кобиляки Щоденно крім СР та СБ
14:30 Тальне Вишнопіль Щоденно крім СР та СБ
14:35 Умань Корсунь Щоденно
15:05 Тальне Криві Коліна Щоденно
15:05 Черкаси Умань Щоденно
15:15 Умань Чигирин Щоденно
15:45 Вінниця Черкаси Щоденно
15:50 Черкаси №2 Маньківка Щоденно
15:55 Черкаси №2 Умань Щоденно
16:00 Тальне Київ ПН, ПТ, СБ, НД
16:20 Умань Кам'янка Щоденно
16:20 Криві Коліна Умань Щоденно
16:55 Умань Золотоноша Щоденно
16:55 Тальне Звенигородка ПТ, НД
17:00 Черкаси №2 Умань Щоденно

Сторінки: 1, 2  Наступна