Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Теплик


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:00 Удич Вінниця Щоденно
05:00 Теплик Комарівка Щоденно
05:30 Теплик Побірка ВТ, ЧТ
05:30 Теплик Вінниця Щоденно
05:30 Теплик Петрашівка СР
05:30 Теплик Завадівка ПН, ПТ
05:30 Теплик Умань Щоденно
05:30 Теплик Шиманівка ВТ, ПТ
05:40 Теплик Вінниця Щоденно
05:50 Теплик Орлівка ПН, ПТ
05:50 Теплик Костюківка ПН, СР, ПТ, НД
05:50 Теплик Бершадь ВТ, ПТ, НД
05:50 Комарівка Вінниця Щоденно
06:00 Теплик Погоріла ПН, СР, ПТ
06:00 Теплик Соболівка Щоденно
06:00 Теплик Комарівка ПН, СР, ПТ
06:00 Теплик Пологи Щоденно
06:00 Теплик Київ Щоденно
06:00 Теплик Тополівка ПН, СР, ПТ
06:00 Теплик Удич Щоденно
06:10 Соболівка Вінниця Щоденно
06:20 Теплик Гайсин Щоденно
06:25 В.Мочулка Вінниця Щоденно крім НД
06:50 Удич Вінниця Щоденно
06:50 Теплик Лозовата Щоденно
07:10 Пологи Вінниця Щоденно
07:25 Теплик Вінниця Щоденно
07:40 Теплик Саша СР, ПТ
07:50 Гайсин Бершадь Щоденно
08:00 Теплик Вінниця Щоденно
08:30 Теплик Київ Щоденно
08:45 Теплик Удич Щоденно
09:00 Теплик Вінниця Щоденно
09:30 Теплик Умань Щоденно
09:50 Удич Вінниця Щоденно
10:30 Бершадь Вінниця Щоденно
11:00 Теплик Соболівка ПТ
11:40 Теплик Вінниця Щоденно
12:00 Теплик Саша СР, ПТ
12:00 Теплик Тополівка ПН, СР
12:00 Теплик Погоріла ПН, СР, ПТ
12:00 Теплик Комарівка ПН, СР, ПТ
12:25 Теплик Вінниця Щоденно
12:30 Вінниця Соболівка Щоденно
13:10 Бершадь Гайсин Щоденно
13:20 Теплик Костюківка ПН, СР, ПТ
13:30 Теплик Петрашівка СР
13:30 Теплик Побірка ВТ, ЧТ
13:30 Теплик Завадівка ПН, ПТ
13:30 Теплик Шиманівка ВТ
13:35 Вінниця Удич Щоденно
13:40 Теплик Орлівка ПН, ПТ
13:50 Теплик Вінниця НД
13:50 В.Мочулка Вінниця Щоденно крім НД
14:30 Київ Бершадь Щоденно
14:30 Теплик Вінниця НД
14:35 Вінниця В.Мочулка Щоденно крім НД
14:50 Теплик Гайсин Щоденно
15:00 Вінниця Соболівка Щоденно
15:30 Теплик Умань НД
15:40 Теплик Вінниця Щоденно
15:40 Бершадь Київ Щоденно
15:57 Вінниця Пологи Щоденно
16:01 Теплик Вінниця НД
16:30 Теплик Вінниця ПТ, НД
17:20 Теплик Умань Щоденно
17:55 Вінниця Удич Щоденно
18:00 Вінниця Соболівка Щоденно
18:15 Вінниця Пологи Щоденно
18:45 Вінниця Бершадь Щоденно
18:50 Вінниця Соболівка Щоденно
19:00 Вінниця Комарівка Щоденно
19:15 Теплик Гайсин Щоденно