Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Вижниця


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:30 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
05:40 Вижниця Чернівці Щоденно
05:45 Вижниця Чернівці Щоденно
05:55 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
06:00 Яблуниця Чернівці №4 Щоденно
06:10 Путила Чернівці Щоденно
06:15 Вижниця Вали Щоденно
06:20 Вижниця Яблуниця Щоденно
06:30 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
06:40 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
06:50 Вижниця Коритне Щоденно
06:55 Вижниця Чернівці Щоденно
06:55 Путила Чернівці Щоденно
06:55 Вижниця Вашківці Щоденно
07:00 Вижниця Берегомет Щоденно
07:00 Вижниця Нетішин Щоденно
07:00 Вижниця Бережниця Щоденно
07:05 Вижниця Мілієво Щоденно
07:10 Вижниця Путила Щоденно
07:15 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
07:25 Путила Чернівці Щоденно
07:40 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
07:45 Вижниця Іспас Щоденно
07:50 Вижниця Естакада Щоденно
07:50 Вижниця Черешенька Щоденно
08:00 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
08:05 Вижниця Чернівці Щоденно
08:10 Вижниця Путила Щоденно
08:20 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
08:40 Вижниця Чернівці Щоденно
08:55 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
09:05 Путила Чернівці Щоденно
09:10 Путила Чернівці №4 Щоденно
09:10 Вижниця Чернівці Щоденно
09:20 Вижниця Путила Щоденно
09:30 Вижниця Івано-Франківськ Щоденно
09:30 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
09:50 Чернівці Путила Щоденно
09:50 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
10:00 Путила Чернівці Щоденно
10:15 Путила Чернівці Щоденно
10:25 Вижниця Чернівці Щоденно
10:30 Вижниця Путила Щоденно
10:35 Вижниця Чернівці Щоденно
11:00 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
11:00 Чернівці Путила Щоденно
11:25 Вижниця Чернівці Щоденно
11:30 Вижниця Путила Щоденно
11:30 Вижниця Львів №8 Щоденно
11:40 Вижниця Чернівці Щоденно
11:40 Вижниця Бережниця Щоденно
11:45 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
12:10 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
12:15 Вижниця Путила Щоденно
12:15 Вижниця Коритне Щоденно
12:20 Путила Чернівці Щоденно
12:45 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
13:00 Вижниця Вовчинець Щоденно
13:10 Чернівці Путила Щоденно
13:10 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
13:15 Путила Чернівці Щоденно
13:30 Вижниця Бережонка Щоденно
13:50 Чернівці Путила Щоденно
13:50 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
14:10 Вижниця Чернівці №3 Щоденно
14:20 Вижниця Яблуниця Щоденно
14:20 Вижниця Чернівці Щоденно
14:40 Вижниця Чернівці Щоденно
15:00 Вижниця Шепіт Щоденно
15:05 Чернівці Путила Щоденно
15:10 Вижниця Чернівці №4 Щоденно
15:30 Вижниця Естакада Щоденно
15:50 Вижниця Чернівці №3 Щоденно
16:20 Чернівці №3 Яблуниця Щоденно
16:20 Вижниця Чернівці №3 Щоденно
16:50 Вижниця Чернівці №3 Щоденно
16:50 Чернівці №4 Путила Щоденно
17:10 Вижниця Іспас Щоденно
17:25 Вижниця Чернівці Щоденно

Сторінки: 1, 2  Наступна