Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Ульяновка


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
04:45 Завалля Кіровоград Щоденно
05:05 Гайворон Чернігів Щоденно
05:10 Ульяновка Кіровоград Щоденно
05:20 Ульяновка Сабатинівка СР, ПТ, НД
06:00 Ульяновка К.Брід СР, НД
06:10 Ульяновка Київ Щоденно
06:17 Гайворон Кіровоград Щоденно
06:40 Ульяновка Данилова Балка СР, ПТ, НД
06:40 Гайворон Одеса Щоденно
06:45 Ульяновка Розношенське СР, ПТ, НД
07:15 Ульяновка Київ Щоденно
08:05 Гайворон Київ Щоденно
08:21 Бершадь Одеса Щоденно
08:35 Умань Каховка Через день
08:40 Голованівськ Одеса Щоденно
09:05 Гайворон Київ Щоденно
09:25 Новоархангельськ Гайворон Щоденно
09:30 Ульяновка Данилова Балка НД
09:40 Бершадь Нова Каховка Щоденно
09:40 Одеса Тульчин Щоденно
10:00 Ульяновка Данилова Балка СР, ПТ
10:00 Ульяновка Сабатинівка НД
10:00 Ульяновка Розношенське СР, ПТ, НД
11:00 Ульяновка Синьки СР, ПТ, НД
11:00 Ульяновка Вільхове СР, ПТ, НД
11:05 Ульяновка К.Брід СР, НД
11:10 Ульяновка Первомайськ Щоденно крім ЧТ
11:30 Ульяновка Сабатинівка СР, ПТ
11:50 Кіровоград Гайворон Щоденно
12:05 Котовськ Київ Щоденно
12:55 Гайворон Кіровоград Щоденно
13:15 Гайворон Новоархангельськ Щоденно
13:45 Вінниця Очаків Через день
13:45 Вінниця Миколаїв Через день
13:50 Миколаїв Вінниця Через день
13:50 Очаків Вінниця Через день
15:15 Гайворон Кіровоград Щоденно
15:50 Київ Котовськ Щоденно
16:00 Кіровоград Гайворон Щоденно
16:23 Нова Каховка Бершадь Щоденно