Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Умань


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
00:00 Київ Рені Щоденно
00:10 Бориспіль Чорноморська Коса Щоденно
00:15 Одеса Рівне Щоденно
00:15 Кіровоград Київ Щоденно
00:15 Київ Одеса Щоденно
00:30 Чечельник Київ Щоденно
00:30 Бориспіль Херсон Щоденно
00:45 Львів Донецьк №3 ЧТ, СБ
00:45 Чернівці Одеса Щоденно
01:05 Бориспіль (аеропорт) Одеса (аеропорт) Щоденно
01:10 Одеса Чернівці Щоденно
01:15 Чорноморська Коса Бориспіль Щоденно
01:30 Київ Коблеве Щоденно
01:35 Мінськ Коблеве Щоденно
01:40 Одеса Бориспіль (аеропорт) Щоденно
01:40 Чернівці Миколаїв Щоденно
01:50 Кишинів Бориспіль (аеропорт) Щоденно
01:50 Харків Вінниця Через день
02:00 Київ Херсон Щоденно
02:05 Чернівці Одеса Щоденно
02:05 Чернівці Донецьк Через день
02:15 Ялта Хмельницький Щоденно
02:20 Коблеве Мінськ Щоденно
02:20 Одеса (аеропорт) Бориспіль (аеропорт) Щоденно
02:25 Херсон Хмільник Щоденно
02:25 Євпаторія Брест ПН, ЧТ, СБ
02:35 Київ Кіровоград Щоденно
02:45 Бендери Київ Щоденно
02:45 Миколаїв Київ Щоденно
02:50 Ялта Чернівці Щоденно
02:50 Київ Миколаїв Щоденно
02:55 Черкаси Одеса Щоденно
03:10 Донецьк (з/д вокзал) Львів СР, ПТ
03:30 Скадовськ Київ ПН, ПТ, НД
03:40 Одеса (аеропорт) Бориспіль (аеропорт) Щоденно
03:55 Рівне Одеса Щоденно
04:05 Миколаїв Київ Щоденно
04:15 Калуш №2 Одеса Щоденно крім НД
04:30 Умань Черкаси Щоденно крім НД
04:35 Херсон Київ Щоденно
04:50 Умань Черкаси №2 Щоденно крім СБ
04:50 Миколаїв Київ Щоденно
05:00 Умань Острівець Щоденно
05:00 Умань Шельпахівка Щоденно крім СР та ЧТ
05:00 Хуст Одеса Щоденно
05:00 Умань Серединка ПН, ВТ, ПТ, НД
05:00 Умань Гайворон Щоденно
05:05 Умань Удич Щоденно крім СР та ЧТ
05:05 Умань Степківка ВТ, ПТ, НД
05:10 Умань Заячківка ВТ, ПТ, НД
05:15 Умань Антонівка Щоденно крім СР та ЧТ
05:15 Христинівка Черкаси Щоденно крім НД
05:15 Умань Оксанина ВТ, ПТ, НД
05:15 Умань В.Севастьянівка Щоденно
05:15 Умань Вільшанка ВТ, ПТ, НД
05:20 Умань Роги ПН, ПТ, НД
05:20 Умань Фурманка Щоденно крім СР та ЧТ
05:20 Умань Підвисоке ПН, ВТ, ПТ, НД
05:25 Умань Корж.Слобідка Щоденно крім СР та ЧТ
05:25 Умань Черповоди Щоденно крім СР та ЧТ
05:30 Умань Ятранівка Щоденно крім СР та ЧТ
05:30 Умань Затишок Щоденно крім СР та ЧТ
05:30 Умань Кочержинці Щоденно
05:30 Умань Косенівка Щоденно
05:30 Умань Колодисте СР, ЧТ
05:35 Умань Бабанка ВТ, ПТ, СБ, НД
05:35 Умань Яроватка Щоденно
05:35 Монастирище Одеса (Привоз) Щоденно
05:35 Умань Черкаси Щоденно
05:35 Умань Громи ВТ, ПТ, НД
05:40 Умань Черкаси Щоденно
05:45 Умань Київ Щоденно
06:00 Херсон Бориспіль Щоденно
06:00 Умань Ст.Бабани Щоденно
06:00 Умань Кочубіївка ВТ, ПТ, НД
06:00 Умань Христинівка Щоденно
06:00 Умань Городниця Щоденно крім СР та ЧТ
06:05 Умань Черкаси Щоденно
06:10 Умань Київ Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наступна