Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Умань


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
06:15 Умань Грузьке Щоденно
06:15 Умань Черкаси Щоденно
06:20 Христинівка Київ Щоденно
06:25 Ладижин Київ Щоденно
06:30 Умань Христинівка Щоденно
06:30 Гайворон Чернігів Щоденно
06:30 Умань Теплик Щоденно
06:35 Умань Черкаси Щоденно
06:40 Умань Київ Щоденно
06:45 Умань Одеса Щоденно
06:50 Саврань Київ Щоденно
06:55 Умань Заячківка ВТ, ПТ, НД
07:00 Умань Черкаси Щоденно
07:15 Ульянівка Київ Щоденно
07:15 Монастирище Черкаси Щоденно
07:20 Умань Бершадь Щоденно
07:25 Умань Київ Щоденно
07:25 Умань Каховка Щоденно
07:30 Умань Черкаси Щоденно
07:35 Умань Вінниця Щоденно
07:40 Христинівка Київ Щоденно
07:40 Голованівськ Київ Щоденно
07:45 Умань Криві Коліна Щоденно
08:05 Тростянець Київ Щоденно
08:05 Умань Полянецьке Щоденно
08:10 Умань Черкаси №2 Щоденно
08:10 Ватутіне Одеса Щоденно
08:10 Умань Монастирище Щоденно
08:10 Умань Миколаїв Щоденно
08:20 Умань Гайворон Щоденно
08:30 Ульянівка Київ Щоденно
08:40 Умань Угловата Щоденно
08:40 Умань Дніпропетровськ Щоденно
08:45 Умань Гайворон Щоденно
08:50 Умань Буки Щоденно
08:55 Умань Черкаси Щоденно
09:00 Умань Христинівка Щоденно
09:05 Первомайськ Київ Щоденно
09:10 Умань Голованівськ Щоденно
09:15 Київ Миколаїв Щоденно
09:20 Умань Вінниця Щоденно
09:20 Гайворон Київ Щоденно
09:20 Умань Одеса Щоденно
09:25 Івахни Черкаси Щоденно
09:35 Первомайськ Київ Щоденно
09:35 Умань Монастирище Щоденно
09:40 Одеса Київ Щоденно
09:40 Христинівка Київ Щоденно
09:45 Умань В.Севастьянівка Щоденно
09:50 Умань Кути Щоденно
09:50 Теплик Київ Щоденно
09:55 Монастирище Черкаси Щоденно
10:00 Київ Бєлгород-Дністровськ Щоденно
10:00 Умань Вільшанка СБ
10:00 Умань Коритня Щоденно
10:00 Бершадь Київ Щоденно
10:00 Умань Бершадь Щоденно
10:00 Умань Новоархангельськ Щоденно
10:05 Тальне Вінниця Щоденно крім СР
10:15 Тульчин Київ Щоденно
10:20 Умань Христинівка Щоденно
10:20 Вінниця Світловодськ Щоденно
10:25 Умань Черкаси №2 Щоденно
10:25 Умань Київ Щоденно
10:30 Бориспіль (аеропорт) Одеса (аеропорт) Щоденно
10:30 Ольгопіль Київ Щоденно
10:35 Гайворон Київ Щоденно
10:35 Умань Теплик Щоденно
10:35 Умань Помічна Щоденно
10:40 Київ Миколаїв Щоденно
10:45 Умань Лисянка Щоденно
10:45 Київ Одеса Щоденно
10:50 Одеса (Привоз) Київ Щоденно
10:55 Новоархангельськ Київ Щоденно
11:00 Умань Вінниця Щоденно
11:00 Умань Монастирище Щоденно
11:00 Умань Черкаси №2 Щоденно
11:05 Умань Новоархангельськ Щоденно
11:10 Умань Багва Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5  Наступна