Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Умань


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
11:20 Вінниця Херсон Щоденно
11:20 Одеса (аеропорт) Бориспіль (аеропорт) Щоденно
11:25 Умань Черкаси №2 Щоденно
11:30 Київ Ободівка Щоденно
11:30 Миколаїв Київ Щоденно
11:35 Вінниця Кривий Ріг Щоденно
11:35 Вінниця Стрілкове Щоденно
11:40 Умань Ятранівка Щоденно крім СР та ЧТ
11:40 Брест Євпаторія ПН, СР, СБ
11:40 Умань Вільшанка ВТ, ПТ, НД
11:45 Вільшанка Київ Щоденно
12:00 Умань Христинівка Щоденно
12:00 Умань Канів Щоденно
12:00 Умань Бершадь Щоденно
12:00 Умань Черкаси №2 Щоденно
12:05 Умань Підвисоке ПН, ВТ, ПТ, НД
12:15 Умань Вінниця Щоденно
12:15 Умань Монастирище Щоденно
12:15 Київ Первомайськ Щоденно
12:15 Бєлгород-Дністровськ Київ Щоденно
12:20 Хмільник Одеса Щоденно
12:30 Умань Удич Щоденно крім СР та ЧТ
12:30 Умань Острівець Щоденно
12:30 Умань Черкаси №2 Щоденно
12:30 Київ Котовськ Щоденно
12:40 Умань Угловата Щоденно
12:45 Умань Канів Щоденно
12:50 Одеса Житомир Щоденно
12:50 Умань Ст.Бабани Щоденно
12:50 Умань Кочержинці Щоденно
13:00 Черкаси Христинівка Щоденно крім НД
13:00 Вінниця Дніпропетровськ Щоденно
13:00 Київ Херсон Щоденно
13:00 Умань Городниця Щоденно крім СР та ЧТ
13:00 Умань Антонівка Щоденно крім СР та ЧТ
13:00 Умань Жашків Щоденно
13:00 Умань Полянецьке Щоденно
13:00 Умань Колодисте СР, ЧТ
13:05 Новоархангельськ Київ Щоденно
13:05 Київ Тростянець Щоденно
13:10 Умань Лисянка ПТ, СБ, НД
13:15 Умань Яроватка Щоденно
13:20 Умань Фурманка Щоденно крім СР та ЧТ
13:20 Умань Монастирище Щоденно
13:20 Могилев-Подільський Одеса Щоденно
13:20 Умань Черкаси №2 Щоденно
13:25 Київ Бершадь Щоденно
13:30 Умань Вапнярка Щоденно
13:35 Бориспіль (аеропорт) Одеса Щоденно
13:40 Умань Корсунь Щоденно
13:41 Київ Ладижин Щоденно
13:50 Котовськ Київ Щоденно
13:50 Кривий Ріг Вінниця Щоденно
13:50 Умань Черкаси №2 ПТ, НД
13:50 Кривий Ріг Вінниця Щоденно
13:55 Умань Христинівка Щоденно
14:00 Умань Грузьке Щоденно
14:00 Умань Буки Щоденно
14:00 Умань Кіровоград Щоденно
14:00 Умань Косенівка ПТ
14:05 Умань Чигирин Щоденно
14:05 Житомир Одеса Щоденно
14:10 Кіровоград Київ Щоденно
14:15 Умань Корж.Слобідка ВТ, ПТ, СБ, НД
14:15 Київ Котовськ Щоденно
14:20 Умань Черповоди Щоденно крім СР та ЧТ
14:20 Київ Котовськ Щоденно
14:20 Умань Косенівка Щоденно крім ПТ
14:20 Умань В.Севастьянівка Щоденно
14:20 Умань Кочубіївка ВТ, ПТ, НД
14:25 Умань Громи ВТ, ПТ, НД
14:26 Вознесенськ Хмельницький Щоденно
14:30 Кишинів Київ Щоденно
14:30 Умань Ятранівка ПТ, НД
14:32 Вінниця Черкаси Щоденно
14:35 Умань Новоархангельськ Щоденно
14:40 Київ Бєлгород-Дністровськ Щоденно
14:40 Умань Шельпахівка Щоденно крім СР та ЧТ
14:55 Котовськ Київ Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5  Наступна