Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Умань


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
14:55 Умань Христинівка Щоденно
15:00 Умань Монастирище Щоденно
15:00 Умань Черкаси ПТ, СБ, НД
15:00 Київ Ульянівка Щоденно
15:05 Одеса Могилев-Подільський Щоденно
15:05 Київ Кіровоград Щоденно
15:05 Хмельницький Вознесенськ Щоденно
15:05 Одеса Київ Щоденно
15:07 Чернігів Гайворон Щоденно
15:10 Миколаїв Київ Щоденно
15:10 Умань Київ Щоденно
15:10 Умань Бабанка ПТ, НД
15:15 Умань Кам'янка Щоденно
15:15 Київ Ладижин Щоденно
15:15 Київ Вільшанка Щоденно
15:20 Світловодськ Вінниця Щоденно
15:20 Умань Гайворон Щоденно
15:20 Умань Монастирище Щоденно
15:25 Київ Кишинів Щоденно
15:30 Умань Городище Щоденно
15:30 Умань Вільшанка СБ
15:40 Умань Яроватка ПТ, НД
15:40 Умань Липовець Щоденно
15:40 Умань Затишок Щоденно крім СР та ЧТ
15:45 Котовськ Київ Щоденно
15:45 Умань Теплик Щоденно
15:45 Бориспіль (аеропорт) Одеса (аеропорт) Щоденно
15:45 Умань Золотоноша Щоденно
16:00 Умань Ст.Бабани Щоденно
16:00 Умань Острівець ПТ, НД
16:00 Умань Удич ВТ, ПТ, НД
16:00 Київ Христинівка Щоденно
16:00 Умань Роги ПТ, НД
16:03 Черкаси Вінниця Щоденно
16:10 Умань Черкаси №2 Щоденно
16:10 Київ Миколаїв Щоденно
16:15 Умань Оксанина НД
16:20 Умань Кути Щоденно
16:20 Коблеве Київ Щоденно
16:25 Херсон Вінниця Щоденно
16:30 Умань Одеса Щоденно
16:30 Умань Христинівка Щоденно
16:40 Умань Косенівка ПТ
16:45 Умань Коритня Щоденно
16:45 Одеса (аеропорт) Бориспіль (аеропорт) Щоденно
16:50 Одеса Хмільник Щоденно
16:50 Умань Багва Щоденно
16:50 Умань Голованівськ Щоденно
16:50 Умань Черкаси №2 Щоденно
17:00 Умань Городниця ПТ, НД
17:00 Умань Серединка Щоденно
17:05 Одеса Хуст Щоденно
17:10 Черкаси Монастирище Щоденно
17:10 Умань Підвисоке ВТ, ПТ, НД
17:20 Хмельницький Ялта Щоденно
17:25 Одеса Черкаси Щоденно
17:26 Ладижин Київ Щоденно
17:30 Київ Саврань Щоденно
17:30 Умань Одеса Щоденно
17:30 Херсон Київ Щоденно
17:30 Умань Бершадь Щоденно
17:35 Вінниця Харків Через день
17:35 Київ Миколаїв Щоденно
17:40 Бершадь Київ Щоденно
17:40 Умань Криві Коліна Щоденно
17:45 Умань Монастирище Щоденно
17:50 Умань Полянецьке Щоденно
17:50 Умань Київ Щоденно
17:55 Черкаси Монастирище Щоденно
18:00 Умань Черкаси №2 Щоденно
18:00 Умань Христинівка Щоденно
18:00 Умань Оксанина ПТ
18:10 Умань Угловата Щоденно
18:10 Київ Одеса (Привоз) Щоденно
18:25 Київ Новоархангельськ Щоденно
18:25 Первомайськ Київ Щоденно
18:30 Київ Тростянець Щоденно
18:35 Київ Первомайськ Щоденно
18:40 Умань Монастирище Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5  Наступна