Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Умань


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
18:45 Вінниця Тальне Щоденно крім СР
18:45 Київ Ульянівка Щоденно
18:50 Стрілкове Вінниця Щоденно
18:50 Київ Миколаїв Щоденно
19:00 Умань Черкаси №2 Щоденно
19:00 Умань Київ Щоденно
19:05 Ободівка Київ Щоденно
19:05 Київ Гайворон Щоденно
19:15 Бориспіль (аеропорт) Одеса (аеропорт) Щоденно
19:20 Черкаси Івахни Щоденно
19:20 Дніпропетровськ Вінниця Щоденно
19:25 Київ Чечельник Щоденно
19:40 Бєлгород-Дністровськ Київ Щоденно
19:45 Київ Ольгопіль Щоденно
19:50 Дніпропетровськ Чернівці Щоденно
19:55 Черкаси Монастирище Щоденно
20:00 Київ Теплик Щоденно
20:00 Умань Київ Щоденно
20:05 Київ Скадовськ ПН, ПТ, СБ
20:10 Київ Христинівка Щоденно
20:10 Київ Тульчин Щоденно
20:20 Київ Голованівськ Щоденно
20:25 Київ Гайворон Щоденно
20:30 Миколаїв Київ Щоденно
20:30 Донецьк №3 Чернівці Щоденно
20:30 Київ Бершадь Щоденно
20:35 Чернівці Севастополь Щоденно
20:55 Київ Первомайськ Щоденно
21:20 Київ Новоархангельськ Щоденно
21:25 Донецьк Чернівці Через день
21:30 Хмільник Херсон Щоденно
21:30 Одеса Ватутіне Щоденно
21:50 Черкаси Монастирище Щоденно
22:00 Одеса (Привоз) Монастирище Щоденно
22:00 Миколаїв Чернівці Щоденно
22:00 Чернівці Дніпропетровськ Щоденно
22:00 Київ Бендери Щоденно
22:05 Київ Христинівка Щоденно
22:15 Київ Христинівка Щоденно
22:40 Одеса Чернівці Щоденно
22:45 Бориспіль (аеропорт) Кишинів Щоденно
23:35 Чернівці Ялта Щоденно
23:45 Чернівці Донецьк №3 Щоденно
23:50 Севастополь Чернівці Щоденно
23:50 Одеса Калуш №2 Щоденно крім СБ

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5