Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Хмельницький


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
00:20 Київ (з/в) Косів Щоденно
00:30 Київ Івано-Франківськ Щоденно
00:35 Косів Київ Щоденно
01:00 Одеса Турин ЧТ
01:00 Чернівці Київ По парних
01:20 Київ Городенка Щоденно
01:55 Донецьк №3 Чернівці Щоденно
02:10 Яремча Київ Через день
02:50 Київ Чернівці По парних
02:55 Київ Чернівці Щоденно
03:15 Київ Яремча Через день
03:15 Миколаїв Чернівці Щоденно
04:05 Одеса Чернівці Щоденно
04:10 Хмельницький Київ Щоденно
04:45 Хмельницький Рівне Щоденно
04:50 Севастопіль Чернівці Щоденно
04:55 Харків Чернівці Щоденно
05:00 Хмельницький Партинці Щоденно крім СР
05:15 Хмельницький Київ Щоденно
05:15 Хмельницький Чухелі Щоденно
05:20 Хмельницький Могилев-Подільський Щоденно
05:20 Хмельницький Сошне Щоденно
05:25 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
05:35 Брест Камянець-Подільський Щоденно
05:40 Одеса Калуш №2 ПН, ВТ, СР, ПТ
05:55 Хмельницький Рудківці Щоденно
05:55 Хмельницький Ізяслав Щоденно крім ВТ
06:00 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
06:10 Хмельницький Понінка Щоденно
06:10 Хмельницький Смотрич Щоденно
06:15 Хмельницький Кур.Сатанів Щоденно
06:20 Хмельницький Климентовичі Щоденно крім ВТ
06:20 Хмельницький Сокиряни Щоденно
06:25 Волочиськ Київ Щоденно
06:30 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
06:30 Хмельницький Ковель Щоденно
06:35 Одеса Чернівці Щоденно
06:35 Хмельницький Н.Ушиця Щоденно крім ВТ
06:45 Ст.Костян Камянець-Подільський Щоденно крім НД
06:50 Хмельницький Тернопіль Щоденно
06:50 Хмельницький Кишинів По непарних
07:00 Хмельницький Чемерівці Щоденно
07:00 Волочиськ Вінниця №2 Щоденно
07:10 Хмельницький Рівне Щоденно
07:15 Хмельницький Яремча Щоденно
07:25 Хмельницький Полонне Щоденно
07:25 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
07:30 Хмельницький Н.Ушиця Щоденно
07:30 Хмельницький Житомир Щоденно
07:30 Хмельницький Яремча Щоденно
07:35 Камянець-Подільський Ст.Синява Щоденно
07:40 Рівне Вінниця №2 Щоденно
07:50 Хмельницький Луцьк Щоденно
07:50 Красилів Чернівці Щоденно
08:00 Хмельницький Городок Щоденно
08:00 Красилів Вінниця №2 Щоденно
08:00 Хмельницький Тернопіль Щоденно
08:05 Летичів Камянець-Подільський Щоденно крім СР
08:10 Хмельницький Почаїв Щоденно крім СР
08:15 Волочиськ Н.Ушиця Щоденно
08:15 Камянець-Подільський Нетішин Щоденно
08:20 Донецьк (з/в) Львів СР, ПТ
08:20 Хмельницький Мшанець Щоденно крім СР
08:25 Хмельницький Вознесенськ Щоденно
08:25 Хмельницький Чемерівці Щоденно
08:30 Хмельницький Чернівці Щоденно
08:30 Хмельницький Кур.Сатанів Щоденно
08:40 Хмельницький Шепетівка Щоденно
08:45 Хмільник Тернопіль Щоденно
08:45 Хмельницький Летичів Щоденно
09:00 Хмельницький Ожарівка Щоденно
09:00 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
09:05 Хмельницький Новодністровськ Щоденно
09:05 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
09:10 Гусятин Вінниця №2 Щоденно
09:10 Хмельницький Славута Щоденно
09:15 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
09:25 Хмельницький Чемерівці Щоденно
09:30 Хмельницький Білогір'я Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наступна