Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Хмельницький


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
09:30 Хмельницький Хмільник Щоденно крім СР
09:35 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно крім ПТ та НД
09:40 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
09:40 Хмельницький Ізяслав Щоденно
09:45 Хмільник Львів Щоденно
09:50 Камянець-Подільський Київ Щоденно
09:50 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
09:50 Хмельницький Тернопіль Щоденно
09:55 Красилів Вінниця №2 Щоденно
10:10 Тульчин Нетішин По парних
10:10 Шепетівка Чернівці Щоденно
10:15 Хмельницький Гусятин Щоденно
10:20 Хмельницький Рівне Щоденно
10:25 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
10:30 Хмельницький Остропіль Щоденно
10:30 Хмельницький Кур.Сатанів Щоденно
10:35 Камянець-Подільський Вінниця №2 Щоденно
10:35 Хмельницький Осламів Щоденно
10:35 Хмельницький Яромирка Щоденно крім ВТ
10:40 Хмельницький Шевченко Щоденно крім СР
10:40 Хмельницький Н.Ушиця Щоденно
10:45 Хмельницький Шекеринці Щоденно
10:50 Вінниця №2 Кур.Сатанів Щоденно
10:50 Хмельницький Тернопіль Щоденно
10:50 Камянець-Подільський Н.Волинський Щоденно
10:55 Понінка Камянець-Подільський Щоденно
10:55 Хмельницький Шепетівка Щоденно крім СР
11:00 Хмельницький Полонне Щоденно
11:05 Ізяслав Камянець-Подільський Щоденно
11:10 Волочиськ Н.Ушиця Щоденно
11:10 Рівне Чернівці Щоденно
11:15 Хмельницький Пісочна Щоденно
11:15 Хмельницький Нетішин Щоденно
11:20 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно крім СБ та НД
11:25 Чемерівці Вінниця №2 Щоденно
11:25 Хмельницький Махаринці Щоденно
11:30 Хмельницький Чемерівці Щоденно
11:35 Славута Камянець-Подільський Щоденно
11:35 Вінниця Яремча Щоденно
11:43 Камянець-Подільський Київ Щоденно
11:45 Ст.Костян Камянець-Подільський Щоденно
11:45 Хмельницький Зіньки Щоденно крім СР та НД
11:50 Хмельницький Понінка Щоденно
11:50 Вінниця №2 Тернопіль Щоденно
11:50 Бердичів Чернівці Щоденно
11:55 Камянець-Подільський Рівне Щоденно
12:00 Камянець-Подільський Ст.Костян Щоденно
12:00 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
12:00 Хмельницький Хуст Щоденно
12:05 Хмельницький Івано-Франківськ Щоденно
12:05 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
12:15 Хмельницький Летичів Щоденно
12:15 Хмельницький Партинці Щоденно крім СР
12:15 Хмельницький Куча Щоденно крім СР
12:20 Хмельницький В.Карабчіів ПН, ПТ, НД
12:20 Хмельницький Славута Щоденно
12:20 Ст.Синява Камянець-Подільський Щоденно
12:20 Хмельницький Ялта Через день
12:25 Хмельницький Пашківці Щоденно крім СР
12:25 Хмельницький Песець Щоденно крім ЧТ
12:30 Хмельницький Віньківці Щоденно
12:30 Вінниця Прага ПТ
12:35 Хмельницький Теофіполь Щоденно
12:35 Чернівці Шепетівка Щоденно
12:40 Хмельницький Полонне Щоденно
12:40 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
12:40 Хмельницький Бар Щоденно крім СР
12:45 Хмельницький Лисогірка Щоденно крім СР
12:50 Хмельницький Рівне Щоденно
12:50 Хмельницький Іванківці Щоденно крім СБ
12:50 Нетішин Тульчин По непарних
12:50 Хмельницький Н.Ушиця Щоденно крім ВТ
12:55 Хмельницький Бучач Щоденно
12:55 Вінниця №2 Чернівці Щоденно
12:55 Хмельницький Полонне Щоденно крім СР
13:00 Хмельницький Кунів Щоденно
13:00 Хмельницький Пижівка Щоденно
13:00 Тернопіль Вінниця №2 Щоденно
13:00 Київ Мадрид СР

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5  Наступна