Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Хмельницький


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
13:00 Хмельницький Славута Щоденно
13:05 Хмельницький Чемерівці Щоденно
13:07 Чернівці Бердичів Щоденно
13:10 Хмельницький Ст.Ушиця Щоденно крім ВТ та СР
13:10 Хмельницький Северини Щоденно крім СР
13:15 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
13:15 Хмельницький Нетішин Щоденно
13:15 Хмільник Луцьк Щоденно
13:25 Нетішин Вижниця По парних
13:30 Хмельницький Дубівка Щоденно крім СР
13:30 Хмельницький Кременець Щоденно крім СР
13:30 Хмельницький Гайсин Щоденно
13:35 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
13:40 Хмельницький Понінка Щоденно
13:40 Хмельницький Рудківці Щоденно
13:45 Хмельницький Чемерівці Щоденно
13:45 Хмельницький Плужне Щоденно
13:45 Львів Хмільник Щоденно
13:45 Хмельницький Веселець ПН, ПТ, СБ, НД
13:50 Хмельницький Славута Щоденно
13:50 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
13:50 Хмельницький Житомир Щоденно
13:55 Хмельницький Заліщики Щоденно
14:00 Косів Київ Щоденно
14:00 Хмельницький Збараж Щоденно крім СР
14:05 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
14:05 Хмельницький Полонне Щоденно
14:05 Хмельницький Теофіполь Щоденно
14:10 Камянець-Подільський Рівне Щоденно
14:10 Хмельницький Маціорськ ВТ, СР, ЧТ, СБ
14:10 Хмельницький Березівка ПН, ПТ, НД
14:10 Хмельницький Городок Щоденно
14:15 Хмельницький Глібів Щоденно крім ЧТ
14:15 Хмельницький Чернівці Щоденно
14:15 Хмельницький Гута ЧТ
14:20 Хмельницький Могилев-Подільський Щоденно
14:20 Красилів Вінниця №2 Щоденно
14:20 Хмельницький Шепетівка Щоденно
14:25 Хмельницький В'язовець Щоденно крім СБ та НД
14:25 Рівне Камянець-Подільський Щоденно
14:27 Хмельницький Смотрич Щоденно
14:30 Хмельницький Шепетівка Щоденно крім СР
14:30 Красилів Камянець-Подільський Щоденно
14:30 Хмельницький Кур.Сатанів Щоденно
14:31 Хмельницький Кур.Сатанів ПТ
14:35 Хмельницький Борщів Щоденно
14:35 Хмельницький Берездів Щоденно
14:40 Хмельницький Летичів ПН, ВТ, ПТ
14:40 Хмельницький Г.Морозівська ПТ, НД
14:45 Хмельницький Ізяслав Щоденно крім ВТ
14:45 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
14:50 Красилів Чемерівці Щоденно
14:50 Хмельницький Полонне Щоденно
14:50 Вінниця №2 Тернопіль Щоденно
14:50 Хмельницький Святець Щоденно
14:55 Чернівці Вінниця №2 Щоденно
15:00 Могилев-Подільський Прага НД
15:00 Хмельницький Івано-Франківськ Щоденно
15:00 Хмельницький Славута Щоденно
15:05 Хмельницький Куражин Щоденно
15:10 Хмельницький Шевченко Щоденно крім СР
15:10 Хмельницький Летичів Щоденно
15:15 Чернівці Севастопіль Щоденно
15:15 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
15:20 Н.Ушиця Волочиськ Щоденно
15:20 Хмельницький Чемерівці Щоденно
15:20 Хмельницький Нетішин Щоденно
15:20 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
15:25 Хмельницький Чемерівці Щоденно
15:30 Хмельницький Зборів Щоденно
15:30 Хмельницький Рівне Щоденно
15:35 Хмельницький Заборознівці Щоденно
15:35 Хмельницький Мшанець Щоденно крім СР
15:35 Н.Волинський Камянець-Подільський Щоденно
15:40 Хмельницький Нетішин Щоденно
15:40 Кур.Сатанів Вінниця №2 Щоденно
15:45 Хмельницький Хмільник Щоденно крім СР
15:50 Рівне Камянець-Подільський Щоденно
15:55 Хмельницький Полонне Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5  Наступна