Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Хмельницький


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
16:00 Хмельницький Партинці Щоденно крім СР
16:00 Хмельницький Веселець ПТ, СБ, НД
16:10 Вінниця №2 Камянець-Подільський Щоденно
16:15 Хмельницький Чемерівці Щоденно
16:15 Н.Ушиця Волочиськ Щоденно
16:20 Хмельницький Тернопіль Щоденно
16:20 Камянець-Подільський Летичів Щоденно крім СР
16:20 Вижниця Нетішин По непарних
16:25 Хмельницький Тульчин Щоденно
16:25 Хмельницький Капустяни Щоденно крім СБ
16:30 Одеса Прага ПТ
16:30 Хмельницький Говори Щоденно
16:35 Хмельницький Ямпіль Щоденно
16:35 Хмельницький Городок Щоденно
16:40 Київ Камянець-Подільський Щоденно
16:55 Хмельницький Шепетівка Щоденно крім СР
17:00 Київ Косів Щоденно
17:00 Хмельницький Кур.Сатанів Щоденно
17:00 Миколаїв Прага ЧТ, НД
17:00 Хмельницький Луцьк Щоденно
17:05 Хмельницький Тимків Щоденно
17:05 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
17:05 Тернопіль Хмільник Щоденно
17:05 Хмельницький Полонне Щоденно
17:08 Хмельницький Кур.Сатанів ПТ
17:10 Хмельницький Славута Щоденно
17:10 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
17:10 Житомир Чернівці Щоденно
17:15 Хмельницький Гусятин Щоденно
17:15 Хмельницький Остропіль Щоденно
17:20 Вінниця №2 Гусятин Щоденно
17:25 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
17:25 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
17:25 Хмельницький Білогір'я Щоденно
17:30 Хмельницький Городок Щоденно
17:30 Чернівці Харків Щоденно
17:30 Хмельницький Віньківці Щоденно крім СР
17:30 Хмельницький Нетішин Щоденно
17:40 Київ Камянець-Подільський Щоденно
17:45 Хмельницький Яромирка Щоденно крім ВТ
17:45 Камянець-Подільський Славута Щоденно
17:50 Яремча Вінниця Щоденно
17:55 Хмельницький Теофіполь ПТ, НД
18:00 Хмельницький Пісочна НД
18:00 Хмельницький Чухелі Щоденно
18:00 Хмельницький Віньківці Щоденно
18:05 Хмельницький Миколаїв Щоденно
18:10 Хмельницький Ізяслав Щоденно
18:10 Хмельницький Пашківці ПТ, НД
18:20 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
18:20 Чернівці Житомир Щоденно
18:25 Хмельницький Летичів Щоденно крім ПТ
18:25 Камянець-Подільський Брест Щоденно
18:30 Тернопіль Вінниця №2 Щоденно
18:30 Вінниця №2 Чемерівці Щоденно
18:35 Чернівці Донецьк №3 Щоденно
18:35 Хмельницький Віньківці Щоденно крім СБ
18:40 Камянець-Подільський Понінка Щоденно
18:55 Нетішин Камянець-Подільський Щоденно
19:05 Хмельницький Летичів Щоденно
19:15 Вінниця №2 Рівне Щоденно
19:20 Вінниця №2 Тернопіль Щоденно
19:25 Камянець-Подільський Ізяслав Щоденно
19:30 Камянець-Подільський Ст.Костян Щоденно
19:30 Хмельницький Кишинів ВТ, СБ
19:30 Львів Донецьк (з/в) СР, ПТ
19:45 Хмельницький Н.Ушиця Щоденно
19:50 Чернівці Миколаїв Щоденно
20:00 Чернівці Одеса Щоденно
20:30 Хмельницький Чемерівці Через день
20:40 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
20:55 Київ Чернівці Щоденно
21:05 Очаків Трускавець СР, СБ, НД
21:15 Хмельницький Чемерівці НД
21:15 Чернівці Рівне Щоденно
21:20 Чернівці Одеса (7км) Щоденно
21:20 Київ Тячів Щоденно
22:00 Чемерівці Київ ЧТ, ПТ, НД
22:05 Київ Волочиськ Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5  Наступна