Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Хмельницький


Автостанція №2
Час Рейс Розклад
09:50 Хмельницький №2 Корчівка Щоденно
09:55 Хмельницький №2 Вівсяники Щоденно
10:00 Хмельницький №2 Терешівці СБ, НД
10:00 Хмельницький №2 Сл.Глушковецька Щоденно крім СР
10:10 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
10:20 Хмельницький №2 Дунаївці Щоденно крім СР
10:25 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
10:30 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
10:40 Хмельницький №2 Масівці Щоденно
10:55 Хмельницький №2 Вовковинці Щоденно крім НД
10:55 Хмельницький №2 Магнишівка Щоденно
10:55 Хмельницький №2 Черешенька НД
10:55 Хмельницький №2 Гнатівці ПТ, СБ, НД
11:00 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
11:00 Хмельницький №2 Ярмолинці Щоденно
11:00 Хмельницький №2 Пилявка НД
11:00 Хмельницький №2 Віньківці Щоденно
11:05 Хмельницький №2 Г.Морозівська Щоденно крім ЧТ
11:05 Хмельницький №2 Ямпіль Щоденно крім ПТ та НД
11:05 Хмельницький №2 Кременець ПТ, НД
11:10 Хмельницький №2 Кр.Броди Щоденно крім СР
11:15 Хмельницький №2 Дубище Щоденно
11:15 Хмельницький №2 Печеськи Щоденно
11:20 Деражня Красилів Щоденно
11:20 Хмельницький №2 Зяньківці Щоденно крім СР
11:25 Хмельницький №2 Волочиськ Щоденно
11:25 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
11:30 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
11:30 Хмельницький №2 Н.Синявка Щоденно
11:40 Хмельницький №2 М.Колибань Щоденно
11:45 Хмельницький №2 Ст.Богданівці Щоденно
11:45 Хмельницький №2 Божиківці Щоденно
11:45 Чемерівці Красилів Щоденно
11:50 Хмельницький №2 М.Морозівський Щоденно
11:55 Хмельницький №2 Бабино Щоденно крім НД
11:55 Хмельницький №2 Городок Щоденно
12:00 Хмельницький №2 Вереміївка Щоденно
12:00 Хмельницький №2 Ярославка Щоденно
12:10 Хмельницький №2 С.Богданівці Щоденно
12:10 Камянець-Подільський Красилів Щоденно
12:15 Хмельницький №2 Заслучне Щоденно
12:20 Хмельницький №2 Деражня Щоденно
12:20 Хмельницький №2 В.Деревяна Щоденно
12:25 Хмельницький №2 Андріївка Щоденно
12:25 Хмельницький №2 Козачки Щоденно крім СР
12:30 Хмельницький №2 Пархомівці Щоденно
12:30 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
12:35 Хмельницький №2 Іванківці Щоденно
12:40 Хмельницький №2 Терешівці ПН, ВТ, СР, ЧТ, НД
12:40 Хмельницький №2 Женишківці Щоденно
12:40 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
12:40 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
12:45 Хмельницький №2 Колибань Щоденно
12:45 Хмельницький №2 Ожарівка Щоденно
12:50 Хмельницький №2 Ключівка Щоденно
12:50 Хмельницький №2 Галузенці ПН, ПТ
13:05 Хмельницький №2 Королівка ПТ, СБ, НД
13:10 Хмельницький №2 Бахматівці Щоденно
13:10 Вінниця №2 Красилів Щоденно
13:15 Хмельницький №2 Митківці Щоденно
13:20 Хмельницький №2 Турчинці Щоденно крім ВТ та СР
13:25 Хмельницький №2 Івки Щоденно крім ВТ
13:30 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
13:30 Хмельницький №2 М. Чернелівецький Щоденно крім ВТ
13:30 Хмельницький №2 Гнатівці Щоденно
13:30 Хмельницький №2 Городище ВТ
13:30 Хмельницький №2 Віньківці Щоденно
13:35 Хмельницький №2 Богданівці Щоденно
13:35 Хмельницький №2 Гречинці Щоденно крім СР
13:45 Хмельницький №2 Волиця Щоденно
13:50 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
13:55 Красилів Вінниця №2 Щоденно
14:00 Хмельницький №2 Гримьячка Щоденно крім ПН та СР
14:00 Хмельницький №2 Западинці СР, ПТ, СБ, НД
14:00 Хмельницький №2 Фащіївка Щоденно крім СР
14:00 Хмельницький №2 Вихилівка ВТ, ЧТ, СБ, НД
14:00 Хмельницький №2 Харківці Щоденно
14:05 Камянець-Подільський Красилів Щоденно крім ПТ та НД
14:10 Хмельницький №2 Масівці Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4  Наступна