Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Хмельницький


Автостанція №2
Час Рейс Розклад
14:15 Хмельницький №2 Ст.Нетеченці Щоденно
14:15 Хмельницький №2 Білогір'я Щоденно крім СР
14:20 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
14:20 Хмельницький №2 Рожни Щоденно крім ПТ
14:30 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
14:32 Хмельницький №2 З.Курилівці Щоденно крім СР
14:35 Хмельницький №2 Карпівці Щоденно
14:40 Хмельницький №2 Корчівка Щоденно
14:40 Хмельницький №2 Сокілець ВТ, ПТ, НД
14:50 Хмельницький №2 Шибено Щоденно крім НД
14:55 Хмельницький №2 Сл.Глушковецька Щоденно крім СР
14:57 Вінниця №2 Тернопіль Щоденно
15:00 Хмельницький №2 Пирогівка Щоденно
15:00 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
15:00 Хмельницький №2 Западинці Щоденно
15:00 Хмельницький №2 Терешівці СБ, НД
15:00 Красилів Чемерівці Щоденно
15:00 Хмельницький №2 С.Богданівці Щоденно
15:10 Хмельницький №2 Вінниця №2 Щоденно крім ЧТ
15:15 Хмельницький №2 Білогір'я Щоденно
15:20 Хмельницький №2 Кучманівка Щоденно
15:25 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
15:30 Хмельницький №2 Волосівці Щоденно
15:30 Хмельницький №2 Н.Синявка Щоденно крім ПН
15:40 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
15:40 Хмельницький №2 Масівці Щоденно
15:40 Хмельницький №2 Віньківці ПТ, СБ, НД
15:40 Хмельницький №2 Городок Щоденно
15:45 Хмельницький №2 Божиківці Щоденно
16:00 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
16:00 Хмельницький №2 Летичів Щоденно
16:05 Хмельницький №2 Віньківці Щоденно
16:10 Хмельницький №2 Івашківці Щоденно
16:10 Хмельницький №2 Деражня Щоденно
16:20 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
16:20 Хмельницький №2 Ярмолинці Щоденно
16:30 Хмельницький №2 Деражня Щоденно
16:30 Хмельницький №2 Ізяслав Щоденно крім СР
16:30 Хмельницький №2 Летичів ЧТ, ПТ, СБ, НД
16:30 Хмельницький №2 Лебедівка Щоденно
16:35 Хмельницький №2 Мар'янівка Щоденно крім СР
16:40 Хмельницький №2 С.Богданівці Щоденно
16:40 Хмельницький №2 Козачки ПТ, НД
16:45 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
16:45 Хмельницький №2 Городок Щоденно
16:50 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
16:50 Хмельницький №2 Стр.Синява Щоденно крім ЧТ
16:55 Хмельницький №2 Андріївка Щоденно
17:00 Хмельницький №2 Пилявка ПТ, СБ, НД
17:15 Хмельницький №2 Масівці Щоденно
17:15 Хмельницький №2 Коритна Щоденно
17:20 Хмельницький №2 Печеськи Щоденно
17:25 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
17:30 Хмельницький №2 В.Деревяна Щоденно
17:30 Хмельницький №2 Г.Морозівська Щоденно крім ЧТ
17:30 Хмельницький №2 Зяньківці Щоденно крім ВТ
17:35 Хмельницький №2 Вовковинці ПТ
17:35 Хмельницький №2 Вівсяники Щоденно крім ПТ
17:40 Хмельницький №2 Заслучне Щоденно
17:40 Хмельницький №2 Ярославка Щоденно
17:40 Хмельницький №2 Кр.Броди ПТ
17:45 Хмельницький №2 Бахматівці Щоденно
17:45 Хмельницький №2 Волочиськ Щоденно
17:45 Хмельницький №2 Колибань Щоденно
17:50 Хмельницький №2 М.Колибань Щоденно
17:50 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
18:00 Хмельницький №2 Пархомівці Щоденно
18:00 Хмельницький №2 Богданівці Щоденно
18:00 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
18:00 Хмельницький №2 Королівка Щоденно
18:00 Хмельницький №2 Западинці СР, ПТ, СБ, НД
18:00 Хмельницький №2 Терешівці Щоденно
18:05 Хмельницький №2 Іванківці Щоденно
18:15 Хмельницький №2 Западинці Щоденно
18:25 Хмельницький №2 Віньківці Щоденно крім СБ
18:30 Хмельницький №2 Деражня Щоденно
18:30 Хмельницький №2 Красилів Щоденно
18:30 Хмельницький №2 Яснозір'я Щоденно
18:35 Хмельницький №2 Красилів Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4  Наступна