Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Хмельницький


Автостанція №2
Час Рейс Розклад
18:35 Хмельницький №2 Стр.Синява Щоденно
18:40 Вінниця №2 Чемерівці Щоденно
18:40 Хмельницький №2 Ст.Богданівці Щоденно
18:40 Хмельницький №2 Волочиськ Щоденно
18:55 Вінниця №2 Красилів Щоденно
19:00 Хмельницький №2 Магнишівка Щоденно
19:00 Хмельницький №2 Масівці Щоденно
19:05 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
19:10 Хмельницький №2 Красилів НД
19:15 Хмельницький №2 Турчинці Щоденно крім ВТ та СР
19:30 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
19:40 Вінниця №2 Красилів Щоденно
19:50 Чернівці Красилів Щоденно
19:55 Хмельницький №2 Колибань Щоденно
20:20 Хмельницький №2 С.Богданівці Щоденно
20:30 Хмельницький №2 Давидківці Щоденно
20:40 Хмельницький №2 Красилів Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4